Fotoepiliacija namuose

fotoepiliacija

Fotoepiliacija, kaip ir plaukelių šalinimas lazeriu, yra naudojama jau gana ilgą laiką, tačiau tobulėjant technologijoms fotoepiliacija iš grožio kabinetų gali būti perkelta į namus. Fotoepiliatorius, skirtas naudojimui namuose, yra visai nedidelis prietaisas, turintis tam tikro limito galingumą, tad juo naudotis visiškai saugu ir lengva.

Vis dėlto prieš įsigyjant tokį prietaisą, patariama pasidomėti, kuo kiekvienas iš jų gali skirtis ir kokio tipo prietaisas geriausiai patenkintų jūsų lūkesčius bei padėtų pasiekti pačių geriausių rezultatų.

Trumpai apie fotoepiliatorius

Fotoepiliatorius yra nepageidaujamų plaukelių šalinimo prietaisas, juo naudojantis galima pasiekti ilgalaikių rezultatų. Šiuo būdu plaukeliai yra šalinami pasitelkiant intensyvius impulsinės šviesos blyksnius, kurie veikdami odos paviršių, paveikia plauko svogūnėlį.

Anksčiau fotoepiliacija buvo atliekama tik specializuotuose grožio salonuose ar klinikose, prietaisą naudojo tik specialistai. Inovatyvios technologijos ir pažanga lėmė, kad šiuolaikiniai fotoepiliatoriai yra skirti naudoti namuose, o įsigyti juos galima už gana žemą kainą. Fotoepiliacija namuose nereikalauja jokių specifinių žinių, užtenka tiesiog suprasti, kaip veikia pats prietaisas, ir nepamiršti, kad kaip ir kiekvienas elektros prietaisas jis reikalauja tam tikros priežiūros.

Fotoepiliatorių skirtumai

Prieš įsigyjant fotoepiliatorių naudojimui namuose, reikėtų pasidomėti ir kuo kiekvienas prietaisas gali skirtis. Taip sužinosite, kuris prietaisas yra tinkamiausias jūsų poreikiams ir gali patenkinti visus lūkesčius.

Visų pirma reikėtų pasidomėti, kokio dydžio darbinio ploto fotoepiliatorius yra tinkamiausias jūsų poreikiams. Didesnio darbinio ploto fotoepiliatorius geriausiai tiks kojų, nugaros ar krūtinės plaukelių šalinimui, nes jis vieno šviesos blyksnio metu apims didesnį odos paviršiaus plotą ir paveiks didesnį kiekį nepageidaujamų plaukelių. Mažesnio darbinio ploto fotoepiliatoriai yra tinkamiausi veido, pažastų ar bikini srities depiliacijai – toms kūno vietoms, kurios gali pareikalauti kruopštumo ir tikslumo.

Dar viena funkcija, kuri stipriai gali paveikti fotoepiliacijos efektą yra prietaiso galingumas. Kuo storesni ir tamsesni plaukeliai, tuo didesnio galingumo fotoepiliatorių patariama įsigyti. Taip pat silpnesnis fotoepiliatorius gali ne taip efektyviai veikti ant tamsesnio gymio odos. Žinoma, yra ir galimybė įsigyti reguliuojamo galingumo fotoepiliatorių, tačiau tokią funkciją turinčiu prietaisu reikėtų naudotis atsargiau.

Nors galimybė reguliuoti fotoepiliatoriaus galingumą yra gana patogus būdas šalinti skirtingo storio plaukelius paprasčiau, vis dėlto tai atitinkamai padidina pačio prietaiso kainą. Norime atkreipti dėmesį, kad jautrią odą turintiems žmonės patariama naudoti mažesnį galingumą turintį fotoepiliatorių.

Kadangi fotoepiliacija remiasi intensyvios šviesos impulsų technologija, kiekvienas prietaisas turi lempą, kuri ir skleidžia šiuos šviesos blyksnius. Ši lempa, kaip ir kiekvienas prietaisas turi tam tikrą limitą. Šiuo atveju tai yra šviesos blyksnių skaičius. Kiek brangesni fotoepiliatoriai turi didesnį blyksnių skaičiaus limitą, kuris vidutiniškai siekia iki 40 tūkstančių blyksnių. Pasiekus tam tikrą blyksnių limitą, lempą galima pakeisti ir toliau naudotis fotoepiliatoriumi.

Vis dėlto pigesni modeliai dažniausiai neturi galimybės keisti lempą, o ir šviesos blyksnių limitas yra daug mažesnis. Nors kartais pigesnio fotoepiliatoriaus įsigijimas gali pasirodyti geresniu pasirinkimu, primename, kad lempos pakeitimas paprastai yra pigesnis nei naujo fotoepiliatoriaus pirkimas.

Fotoepiliatorių bendros funkcijos

Nors atrodo, kad išsirinkti fotoepiliatorių gali būti sudėtinga, pateikiame trumpą sąrašą funkcijų, kurias paprastai turi kiekvienas prietaisas:

  • Individuali blyksnių dažnumo kontrolė;

  • Tinka visiems odos tipams;

  • Odos spalvos sensoriai;

  • Šviesos bangos ilgis, kuris veikia odos paviršiuje;

  • Kiekvienam prietaisui suteikiama garantija;

  • Bendri techniniai duomenys (energijos lygis, laikymo temperatūra, maitinimo įtampa ir kt.).

Tai naudingos savybės, kurios leidžia naudotis efektyvia depiliacija namuose ir ilgalaikiu, tik fotoepiliacijai lazeriu būdingu, rezultatu.

Grožio klinika: https://www.hairfree.lt/ 

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 2.5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite