Laiko leidimas sode su draugais

laikas

Esame taip užsiėmę savo gyvenimu ir karjera, taip pat socialinėmis išvykomis ir renginiais, kad laikas, kurį praleidžiame kartu kaip šeima, lieka nuošalyje. Bet ar žinojote, kad sodas yra puiki erdvė šeimai ir draugams suartėti ir mėgautis vienas kito draugija? Jaukiai įsitaisę verandoje ar sodo virtuvėje savo modernioje pusbario kėdėje, puikiai praleisite laisvą laiką su savo šeimą / draugais bei artimiais. Štai keletas puikių būdų, kaip praleisti laiką sode visiems kartu.

Sodo dalijimasis

Natūralu, kad savo sodu norite pasidalyti su draugais. Daugeliui sodininkystė yra daugiau nei tik hobis. Turėti draugų sode galima įvairiais būdais, net jei jie patys nebūtinai yra sodininkai. Dirbdami sode draugai gali dalytis savo įgūdžiais ir žiniomis taip galėdami mokytis kartu.

sodininke

Jei turite mažai vietos lauke, sodinimas konteineriuose yra geras būdas išbandyti sodininkystę. Net jei turite vietos, pradėję sodinti konteineriuose, galite gerai susipažinti su sodininkyste. Tai sukuria smagią ir puoselėjančią aplinką visiems, taip pat yra sveikos fizinės veiklos šaltinis. Tai puiki ir smagi galimybė pradedantiesiems augintojams.

Pasistatykite lauko virtuvę

Lauko virtuvės Lietuvoje yra labai populiarios, o kai pasistatysite savo, nustebsite, kaip galėjote išsiversti be jų. Lauko virtuvės leidžia gaminti maistą gryname ore ir taip bendrauti su draugais, o ne užsidaryti virtuvėje, taip pat puikiai tinka maistui gaminti vasarą nešildant namų vidaus. Aukščiausios klasės lauko virtuvės taip pat turi vandentiekį ir kriauklę – tai nėra taip sunku, kaip manote, ir kartu su nuostabia barbekiu ir picų kepimo krosnimi. Pastatykite ją su nuo kenkėjų apsaugotomis spintelėmis ir stogu ir turėsite fantastišką erdvę maistui gaminti ir bendrauti. O kol laukiate gardaus maisto galite pagriebti lauko kedes iš tokių pardavėjų kaip vidaxl.

Įrenkite baseiną arba sūkurinę vonią

Pastaraisiais metais išpopuliarėjo pusiau stacionarūs baseinai, todėl draugams, norinčiai daugiau mėgautis sodu ir vienas kito draugija, investicija į tokį baseiną yra neabejotina. Yra laikinų konstrukcijų, pavyzdžiui, pripučiamų baseinų, kurie yra gilūs ir labai tvirti. Taip pat yra pusiau stacionarių konstrukcijų, turinčių kietą išorinį apvalkalą, dažniausiai medinį rėmą, kuris lieka vietoje ilgai po to, kai žiemai pašalinamas vidinis.

Į sodą pastatydami baseinus ar vonias, įsitikinkite, kad jais saugu naudotis, o vaikai visą laiką yra prižiūrimi. Taip pat sezlongai prie baseino ar lauko vonios yra puikus pasirinkimas, kurį siūlo vidaxl.

Sukurkite savo dekoracijas

Bendro sodininkavimo svarba neapsiriboja vien augalų augimu. Išnaudokite šį laiką ir sugalvokite gražų dekorą, kurį kartu su draugais galėsite sukurti. Nusipirkite keletą terakotos vazonų ir liepkite kiekvienam iš jų nupiešti savo unikalų piešinį. Taip pat galite nuskinti užaugintas gėles ir iš jų padaryti nuostabias dekoratyvines kompozicijas pietų stalui. Augindami sodą išmoksite didžiuotis savo sukurtais daiktais. Sujungę šiuos įgūdžius su šiek tiek meistriškumo, galite pasigaminti begalę įdomių, unikalių daiktų savo namams ar dovanoti.

Išbandykite keletą kitų smagių projektų, pavyzdžiui, nudažykite akmenis, kuriuos galėsite pasodinti sode, arba pagaminkite lesyklėles paukščiams iš pieno kartoninių dėžučių. Pasitarę su draugais sugalvokite keletą unikalių dekoro projektų, kuriuos galėtumėte įgyvendinti kartu. Sėkmės!

 

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite