Elektroepiliacija – ką žinoti pirmą kartą atliekant plaukelių šalinimą šiuo metodu?

elektroepiliacija KauneElektroepiliacija – tai plaukelių šalinimo (depiliacijos) metodas kuris pasižymi tuo, jog kiekvienas tam tikros kūno srities plaukelis yra paveikiamas specialiais impulsais individualiai, todėl itin tiksliai ir efektyviai galima pašalinti nereikalingus plaukelius.

Šis metodas yra laikomas vieninteliu pasaulyje gebančiu visam laikui pašalinti plaukelius iš tam tikros kūno srities dėl savo unikalaus veikimo principo kurį aptarsime kiek vėliau.

Verta žinoti, kad dėka elektroepiliacijos jūs galite atsikratyti plaukelių iš praktiškai bet kurios kūno srities: kojų, rankų, pilvo, veido, antakių ir t.t.

Kadangi vis daugiau žmonių renkasi šį metodą, šiame straipsnyje nutarėme aptarti pagrindinius dalykus apie tai kas yra elektroepiliacija Kaune ir kodėl verta ją rinktis kiekvienam žmogui.

Nuo ko priklauso plaukelių augimas tam tikroje kūno srityje?

Mokslininkai įvardija mūsų genetiką ir hormonus kaip pagrindinius faktorius kodėl pas mus augą plaukeliai tam tikrose kūno srityse. Esant tam tikrai ligai ir pasikeitus žmogaus hormonų lygmenims, gali pradėti augti mažiau arba daugiau plaukelių.

Kitas dalykas – laikinieji plaukų šalinimo metodai. Neretai depiliacija vašku ar skutimasis tam tikra prasme „išjudina“ srities plaukelius. O tai reikš, jog vėliau jie ataugs žymiai gausiau ir greičiau.

Dėl genetinio aspekto, galėtume paimti vyrišką barzdos pavyzdį. Ko gero dauguma skaitančių šį straipsnį vyrų sutiktų, jog kai kuriems nieko nereikia daryti, o pas juos ir taip labai greitai atauga vešli barzda, kai tuo tarpu kitiems ji auga labai lėtai ir jokio stiliaus iš jos nesuformuosi.

Kaip veikia ši procedūra apskritai?

Elektroepiliacija pasižymi tuo, jog specialistas jūsų kiekvieną tam tikros srities plaukelį veiks individualiai, specialiu, stiprią šilumos bangą skleidžiančiu zondu keliaujančiu per kūną.

Kas įdomu yra tai, jog šis spindulys ne tik pašalins plaukelį, tačiau kartu sunaikins ir jo folikulą, kas reikš ir tai, jog bus sunaikintos už plauko ataugimą atsakingos ląstelės.

Tai reiškia, jog po kelių procedūrų ciklo plaukeliai yra pilnai pašalinami visam gyvenimui.

Kiek prireiks procedūrų plaukeliams pašalinti visiems laikams?

Kadangi plaukelių augimą įtakoja tikrai nemažai faktorių, garantuotai jums prireiks bent jau kelių elektroepiliacijos procedūrų norint pilnai susitvarkyti norimą sritį. Tiesa, jų poveikis taip pat priklausys nuo kiekvieno žmogaus individualiai.

Taigi, į šį klausimą geriausiai galės atsakyti tik elektrologas arba kitaip, elektroepiliacijos procedūrą jums atliksiantis specialistas. Dar žinoma reikia atsižvelgti ir į pačią kūno vietą. Jei tai daugiau plaukelių turinti sritis, prireiks daugiau procedūrų ir bus kiek ilgesnė jų trukmė.

Paprastai vienas vizitas specialistus užtrunka nuo 15 minučių iki 2 valandų.

Kodėl rinktis būtent elektroepiliaciją?

  • Tai vienintelis būdas plaukelius pašalinti visam gyvenimui – lig šiol tai yra laikomas kaip vienintelis būdas galintis plaukelius pilnai pašalinti visam gyvenimui. Pamirškite skutimosi vargus ir rinkitės būdą garantuojantį ilgalaikį komfortą.
  • Išvystyta technologija – pats metodas buvo išrastas prieš daugiau nei 150 metų, na o per tą laiką buvo ištobulinta pati technologija bei aparatūra užtikrinti ne tik maksimalų efektyvumą, tačiau ir minimalų diskomfortą.
  • Greiti rezultatai – kaip minėjome, norint pilnai pašalinti plaukelius bus būtinas kelių procedūrų ciklas, tačiau jau po pirmųjų sesijų jūs pastebėsite kokia efektyvi iš tiesų yra elektroepiliacija. Praėjus ciklą beliks mėgautis puikia oda.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme tai kas yra svarbiausia apie elektroepiliaciją. Galima sakyti, jog geresnio metodo šalinti plaukelius ilgam laikui tikrai nėra. Na, o vos po kelių procedūrų ciklo, jūs galėsite mėgautis glotnios odos rezultatais.

Parengta pagal epil.lt informaciją.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!