Elektroepiliacija – ką žinoti pirmą kartą atliekant plaukelių šalinimą šiuo metodu?

elektroepiliacija Kaune Elektroepiliacija – tai plaukelių šalinimo (depiliacijos) metodas kuris pasižymi tuo, jog kiekvienas tam tikros kūno srities plaukelis yra paveikiamas specialiais impulsais individualiai, todėl itin tiksliai ir efektyviai galima pašalinti nereikalingus plaukelius.

Pasak JAV maisto ir vaistų (FDA) organizacijos, šis metodas yra vienintelis kliniškai pripažintas depiliacijos būdas gebantis pašalinti tam tikros kūno vietos plaukus visam gyvenimui. Pagrindinė to priežastis – unikalus veikimo principas kuriuo pasižymi ši procedūra kurį aptarsime kiek vėliau.

Verta žinoti, kad dėka elektroepiliacijos jūs galite atsikratyti plaukelių iš praktiškai bet kurios kūno srities: kojų, rankų, pilvo, veido, antakių ir t.t.

Kadangi vis daugiau žmonių renkasi šį metodą, šiame straipsnyje nutarėme aptarti pagrindinius dalykus apie tai kas yra elektroepiliacija Kaune ir kodėl verta ją rinktis kiekvienam žmogui.

Nuo ko priklauso plaukelių augimas tam tikroje kūno srityje?

Mokslininkai įvardija mūsų genetiką ir hormonus kaip pagrindinius faktorius kodėl pas mus augą plaukeliai tam tikrose kūno srityse. Esant tam tikrai ligai ir pasikeitus žmogaus hormonų lygmenims, gali pradėti augti mažiau arba daugiau plaukelių.

Kitas dalykas – laikinieji plaukų šalinimo metodai. Neretai depiliacija vašku ar skutimasis tam tikra prasme „išjudina“ srities plaukelius. O tai reikš, jog vėliau jie ataugs žymiai gausiau ir greičiau.

Dėl genetinio aspekto, galėtume paimti vyrišką barzdos pavyzdį. Ko gero dauguma skaitančių šį straipsnį vyrų sutiktų, jog kai kuriems nieko nereikia daryti, o pas juos ir taip labai greitai atauga vešli barzda, kai tuo tarpu kitiems ji auga labai lėtai ir jokio stiliaus iš jos nesuformuosi.

Kaip veikia elektroepiliacijos procedūra apskritai?

Elektroepiliacija pasižymi tuo, jog specialistas jūsų kiekvieną tam tikros srities plaukelį veiks individualiai, specialiu, stiprią šilumos bangą skleidžiančiu zondu keliaujančiu per kūną.

Kas įdomu yra tai, jog šis spindulys ne tik pašalins plaukelį, tačiau kartu sunaikins ir jo folikulą, kas reikš ir tai, jog bus sunaikintos už plauko ataugimą atsakingos ląstelės.

Tai reiškia, jog po kelių procedūrų ciklo plaukeliai yra pilnai pašalinami visam gyvenimui.

Kiek prireiks procedūrų plaukeliams pašalinti visiems laikams?

Kadangi plaukelių augimą įtakoja tikrai nemažai faktorių, garantuotai jums prireiks bent jau kelių elektroepiliacijos procedūrų norint pilnai susitvarkyti norimą sritį. Tiesa, jų poveikis taip pat priklausys nuo kiekvieno žmogaus individualiai.

Taigi, į šį klausimą geriausiai galės atsakyti tik elektrologas arba kitaip, elektroepiliacijos procedūrą jums atliksiantis specialistas. Dar žinoma reikia atsižvelgti ir į pačią kūno vietą. Jei tai daugiau plaukelių turinti sritis, prireiks daugiau procedūrų ir bus kiek ilgesnė jų trukmė.

Paprastai vienas vizitas specialistus užtrunka nuo 15 minučių iki 2 valandų priklausomai nuo kūno srities kur atliekamas plaukelių šalinimas.

Ar elektroepiliacijos procedūros skausmingos?

Atsakyti vienareikšmiškai į šį klausimą – sudėtinga, kadangi reikšmės turės daugybė faktorių.

Pirmas dalykas į ką reikėtų atsižvelgti yra jūsų pačio tolerancija skausmui. Vienam vien antakių pešiojimas gali pasirodyti kaip nemalonus dalykas, o kitas – be jokių problemų gali pasidaryti sudėtingą tatuiruotę jautrioje kūno vietoje.

Reikšmės turės ir pasirinktas elektroepiliacijos metodas. Daugumoje salonų yra galimybė rinktis tarp tradicinės elektrolizės ir labiau modernaus termolizės metodo, kurie skiriasi savo plaukelių šalinimo principu. Specialistas, atsižvelgdamas į kliento poreikius ir individualią situaciją, parenka tinkamiausią metodą.

Dar vienas itin reikšmingas dalykas yra tinkamas pasiruošimas procedūrai. Moterims ypač svarbu atsižvelgti į savo menstruacinį ciklą, nes tam tikromis dienomis kūnas gali būti ypatingai jautrus įvairiems dirgikliams.

Be to, svarbu atsižvelgti ir į vartojamus vaistus kurie gali turėti įtakos fiziniam ir emociniam jautrumui. Konsultacija su specialistu padės apsispręsti ar šiuo metu procedūra yra tinkama.

Galiausiai, reikšmės turės ir pačio elektrologo kompetencija. Profesionalo atliekama elektroepiliacija turėtų pasireikšti tik nedideliu dilgčiojimu.

Kokiais etapais vyksta elektroepiliacija?

Etapas Ką būtina žinoti?
Pasiruošimas
 • Vengti kitų plaukų šalinimo metodų kelias savaites iki procedūros.
 • Nevartoti tam tikrų vaistų ir vengti tiesioginių saulės spindulių.
 • Prieš procedūrą plaukeliai turi būti ataugę tam tikro ilgio, maksimaliam elektroepiliacijos efektyvumui.
Plaukų šalinimas
 • Specialistas atlieka plaukų šalinimą naudodamas elektroepiliacijos įrenginį.
 • Kiekvienas plaukas šalinamas atskirai, įvedant ploną adatą į plauko folikulą ir paveikiant jį elektros impulsu.
Priežiūra po elektroepiliacijos
 • Vengti tiesioginių saulės spindulių ir karštų versmių.
 • Vengti intensyvaus fizinio krūvio bent porą dienų.
 • Naudoti švelnias, raminančias odos priežiūros priemones.

Kaip tinkamai pasiruošti elektroepiliacijai?

Prieš procedūrą:

 • 4–12 savaičių iki procedūros vengti kitų plaukų šalinimo metodų, pvz., depiliacijos vašku ar cukrumi. Plaukelius galima tik nuskusti ar patrumpinti žirklėmis.
 • Bent dvi savaites iki procedūros vengti tiesioginių saulės spindulių, soliariumų.
 • Savaitę iki procedūros mažinti vartojamą kofeino ir šokolado produktų kiekį.
 • Dieną prieš elektroepiliaciją odą tinkamai sudrėkinti.
 • Maksimaliam efektyvumui užtikrinti, plaukelių ilgis prieš sesiją turėtų siekti apie 2–5 mm.

Po procedūros:

 • Būtina odą tinkamai sudrėkinti ir dezinfekuoti, ypač šalinimo zonoje. Nedideli paraudimai – normalus dalykas kuris turėtų praeiti savaime.
 • Rekomenduojama vengti intensyvaus fizinio krūvio, vengti pirčių bent dvi dienas po procedūros. Taip pat reikėtų nenaudoti kosmetikos priemonių depiliuotoje vietoje.
 • Dvi savaites po procedūros venkite tiesioginės saulės, t.y nesideginkite tiesioginėje saulėje ir nesilankykite soliariumuose.
 • Per visą procedūrų ciklą, draudžiama atlikti kitokio tipo depiliaciją. Leidžiama tik nuskusti arba patrumpinti plaukelius žirklėmis.
 • Nerekomenduojama naudoti produktų, skatinančių plaukų augimą, pavyzdžiui, kūno aliejų ar vitaminų.

Kodėl rinktis būtent elektroepiliaciją?

Vienintelis būdas plaukelius pašalinti visam laikui

Plaukų šalinimas elektroepiliacijos metodu – lig šiol yra laikomas kaip vienintelis būdas galintis pašalinti juos visam gyvenimui. Skirtingai nuo kitų metodų, pvz., šalinimo vašku ar skutimosi, elektroepiliacija sunaikina plauko folikulą, taip užtikrinant, kad plaukas nebeaugs.

Tai reiškia, kad ilgainiui klientai gali visiškai pamiršti kasdienius plaukų šalinimo vargus ir mėgautis tobulai glotnia oda.

Laiko patikrinta ir puikiai išvystyta technologija

Pats metodas buvo išrastas prieš daugiau nei 150 metų, na o per tą laiką buvo ištobulinta pati technologija bei aparatūra užtikrinti ne tik maksimalų efektyvumą, tačiau ir minimalų diskomfortą.

Dabartinės elektroepiliacijos technologijos užtikrina precizišką plaukų šalinimą, mažinant odos dirginimą ir užtikrindamos maksimalų komfortą procedūros metu..

Greitai pastebimi rezultatai

Kaip minėjome, norint pilnai pašalinti plaukelius bus būtinas kelių procedūrų ciklas, tačiau jau po pirmųjų sesijų jūs pastebėsite kokia efektyvi iš tiesų yra elektroepiliacija.

Praėjus ciklą beliks mėgautis puikiai atrodančia oda. Ji taps žymiai lygesnė ir švelnesnė.

Tinkamumas visų tipų plaukams ir odai

Elektroepiliacija yra unikali tuo, kad ji yra veiksminga veikiant visų tipų plaukus – tiek šviesius, tiek tamsius, nėra svarbus ir žmogaus odos pigmentas.

Skirtingai nei kiti metodai, pavyzdžiui, šalinimas lazeriu, elektroepiliacijai atlikti nėra svarbūs plaukų ir odos pigmento kontrastai.

Jokios šalutinių poveikių rizikos

Profesionalių atliekama elektroepiliacija yra itin saugi procedūra nesukelianti jokių šalutinių poveikių ir alergijos rizikų.

Nedidelis odos dirginimas ar paraudimas, yra vienintelis pasireiškiantis dalykas kuris paprastai praeina labai greitai.

Procedūra yra universali

Elektroepiliacija gali būti atliekama veido, viršutinės lūpos, rankų, kojų, bikini srityje ir net labai jautriose srityse.

Tai suteikia klientams galimybę efektyviai pašalinti nepageidaujamus plaukus iš bet kokios kūno vietos.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme tai kas yra svarbiausia apie elektroepiliaciją. Galima sakyti, jog geresnio metodo šalinti plaukelius ilgam laikui tikrai nėra. Na, o vos po kelių procedūrų ciklo, jūs galėsite mėgautis glotnios odos rezultatais.

Parengta pagal https://epil.lt informaciją.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 4

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Elektroepiliacija
Taip Pat Skaitykite