Japoniškos dietos privalumai

japoniska-dieta-pades-numesti-8-kilogramus-1399Dauguma moterų nori atsikratyti nereikalingų kilogramų. Be sporto (kuris reikalauja pinigų, laiko ir energijos) yra lengviau laikytis dietos. Be to, dėl dietų svoris krenta greitai, o būtent greitų rezultatų labiausiai ir norime.

Viena populiariausių dietų – japoniška dieta. Manoma, kad dieta buvo sugalvota vienoje Japonijos klinikoje, be to jau vien pats pavadinimas asocijuojasi su gerais rezultatais, nes nutukusių žmonių Japonijoje yra tik 3.5 proc.

Tai mažiausias procentas nutukusių žmonių išsivysčiusiose šalyse ir net 10 kartų mažesnis nei JAV. Tokia statistika asocijuojasi su sveiku ir subalansuotu maistu ir toks pavadinimas gali būti įvardijamas kaip rinkodaros triukas.

Kaip laikytis dietos? 

Nors ir rezultatas puikus – 7 kg per 14 dienų – tačiau reikia nepamiršti, kad dietos yra sekinantis dalykas, reikia tam pasiruošti iš anksto mažinant porcijas ir laikytis taisyklių: pamirškite cukrų, druską, konditerijos gaminius ir alkoholinius gėrimus (juos vartoti griežtai draudžiama, nes net mažas jų kiekis gali turėti neigiamos įtakos metant svorį), turite nuodugniai sekti dietos valgiaraštį ir vartoti tik tuos produktus, kurie leidžiami, jų nekaitalioti ir nekoreguoti japoniškos dietos meniu.

Taip pat draudžiama keisti dienas vietomis; reikia gerti daug skysčių – per dieną 1,5–2 l mineralinio negazuoto vandens; dietos negalite kartoti dažniau nei 2–3 kartus per metus; rekomenduojama papildomai gerti vitaminų ar maisto papildų, kad organizmas gautų visas reikalingas medžiagas ir nenusilptų imuninė sistema, taip pat patariama valgyti su lazdelėmis, nes taip mažiau suvalgoma. Laikantis šių nurodymų pasiekiami puikūs rezultatai.
Rezultatai

Per pakankamai trumpą laiko tarpą galima numesti nemažą dalį svorio. Yra žmonių kurie besilaikydami Japonų dietos per kelias savaites numeta iki 7 kilogramų svorio.

Be to, yra ir daugiau privalumų. Vienas iš jų – sureguliuota medžiagų apykaita. Jei pavyks perprasti šią dietą yra didelė tikimybę kad medžiagų apykaita išliks dar dvejus ar net trejus metus, tai reiškia, kad ir baigus laikytis šios dietos svoris ir toliau kris. Kadangi druskos vartojimo kiekis yra ypač ribotas, Jums pavyks apsisaugoti nuo ištinimo, kuris dažniausiai pasitaiko nuo per didelio druskos kiekio.

Dieta nereikalauja ypatingų finansinių investicijų, visus maisto produktus galite įsigyti bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Gali būti, jog po šios dietos paaštrės skonio pojūčiai: tai, kas anksčiau atrodė nesūru, pasirodys sūru ir panašiai.

O svarbiausias privalumas – tai, kad laikantis dietos nebadaujama ir netgi kai kurie žmonės negali visko suvalgyti.

Atsiliepimai

Išbandžiusieji dietą dalijasi malonia patirtimi. Nepaisant to, kad atsisakyti saldumynų ir miltinių patiekalų yra sunku, tai gali ne tik padėti numesti svorį, bet ir pagerinti mitybos įpročius.

Kadangi laikantis dietos reikia vengti prieskonių, pasijaučia tikrasis maisto skonis, o po dietos žmonės pradeda vertinti natūralumą, viena tokių Loreta Žilinskienė pasakoja: „Svajojau, kaip, baigusi laikytis dietos, visko prisivalgysiu, tačiau, įsidėjusi torto gabaliuką, skoniu nusivyliau – toks šleikščiai saldus ir riebus pasirodė. Tik tada supratau, kokį šlamštą iki tol valgiau, kaip viskas persaldinta, persūdyta, kaip piktnaudžiaujame prieskoniais, ypač smarkiai jaučiau visus tuos E. Ši dieta išmokė atrasti natūralų maisto skonį, nes mūsų skonio receptoriai tikrai atbukinti. Niekada nemaniau, kad tiesiog išvirta jautiena yra tokia gardi“.

Taigi, nors ir šios dietos (kaip ir visų dietų) laikytis yra sunku dėl griežtų reikalavimų, tačiau išbandę ją nesigaili.

Nors sakoma, kad dietų laikytis yra neverta, nes taip organizmas alinamas, negaunama visų maistingų medžiagų, o svoris vis tiek vėliau sugrįžta, bet ši dieta – išimtis.

Dėl ypač mažo gaunamų kalorijų kiekio svoris krenta greitai, tačiau nebadaujama. Taip pat paaštrėja skonio pojūčiai ir svarbiausia – tai, kad ateityje vis tiek krenta svoris ir atsisakoma anksčiau buvusio skanaus ir nesveiko maisto, tai dar labiau padidina tikimybę, kad svoris kris.

 

 

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 4 / 5. Balsų skaičius: 3

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Lieknėjimas
Taip Pat Skaitykite