Kaip išsirinkti prezervatyvus?

Šiuo metu rinkoje siūlomų prezervatyvų pasirinkimas yra toks platus, kad ne visada paprasta rasti tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Nors Durex prezervatyvai skaitosi vieni iš populiariausių, reikėtų nepamiršti ir apie kitus variantus. Šis gidas – trumpa pagalba, kuri, tikimės kad padės Jums kur kas paprasčiau peržiūrėti variantus ir rasti tą, kuris tinka labiausiai. Juk šiuo metu sargiai ne tik saugo, tačiau ir gali suteikti daugiau malonumo, tad išbandyti kuo daugiau variantų ieškant labiausiai tinkamo – verta.

Dydžio niuansai

Akivaizdu, kad prezervatyvo dydis yra vienas svarbiausių niuansų, kuriam reikia skirti dėmesį. Kai kurie vyrai perka tokius, kurių pakelis jiems patinka, tačiau nesupranta, kad netinkamas dydis lemia tai, kad sargis Jums paprasčiausiai nebus funkcionalus.

Per didelis sargis gali paprasčiausiai nuslysti sekso metu ir patikėkite – taip nutinka kur kas dažniau nei daugelis gali pagalvoti. Lygiai taip pat per mažas dažniausiai plyšta, tad ir tokiu atveju apsaugos nėra. Nors internete galima rasti labai daug lentelių, kuriose yra rodoma – kaip rasti tinkamo dydžio sargius pagal varpos apimtį, tačiau pačią tiksliausią galite rasti žemiau.

1. Iki 100 mm., Jums tiks prezervatyvai iki 47 mm pločio.

2. Varpos apimtis 100 – 110 mm., prezervatyvai nuo 49 iki 52 mm. pločio;

3. Varpos apimtis 110 – 120 mm., prezervatyvai nuo 53 iki 57 mm. pločio;

4. Varpos apimtis 120 – 130 mm., prezervatyvai nuo 57 iki 62 mm. pločio;

5. Varpos apimtis 130 – 140 mm., prezervatyvai nuo 62 iki 67 mm. pločio;

6. varpos apimtis 140 – 160 mm., nuo 69 mm. pločio prezervatyvai.

Tai yra standartas, kuris puikiai iliustruoja europiečių penius. Visgi, ir tai ne visada iki mažiausių poreikių atitinka penio matmenis bei galimybes, kadangi erekcija gali būti didesnė arba mažesnė. Tokiu atveju sargis gali ne visai tolygiai priglusti. Tiesa, remiantis šiais matavimais yra didelė tikimybė, kad rasite tokius sargius, kurie tiks peniui ir svarbiausia, kad jie suteiks tiek apsaugos, kiek reikia. Tiesa, ši lentelė yra tinkama tik tokiu atveju, kai yra perkami vyriški prezervatyvai.

Moteriškiems yra taikomas visai kintas standartas, kuris varijuoja kur kas mažiau.

Forma

Kad ir kokia Jums smulkmena atrodo prezervatyvo forma, tačiau taip tikrai nėra. Ne veltui šiuo metu rinkoje yra siūloma tiek daug sargių, kurie kinta ir savo formomis. Juk kiekvieno vyro varpa yra unikali ir tuo pačiu kinta ne tik matmenimis, tačiau taip pat ir forma. Štai gana dažnai vyrų varpos galvutė būna didesnė nei standartas. Tokiu atveju ir reikia pirkti tokius sargius, kurie yra su platesne galvute.

Ar tai yra svarbu? Žinoma. Juk tik tokiu atveju sargiai gerai apglus ir tuo pačiu gebės atlikti tokią apsaugą, kokios reikia. Galiausiai siūlome nepamiršti, kad tik tokiu atveju vyras gerai jausis. Paprasčiausiai sekso metu labai svarbus atsipalaidavimas, kuris neatsiejamas nuo geros savijautos. Štai dėl to reikia ne tik dėvėti tokius drabužius, apatinius, kurie patinka, tačiau lygiai taip pat ir rinktis tokius sargius, kurie geriausiai tinka. Tuomet Jūsų laukia tik malonūs pojūčiai, kuriais norėsis vėl ir vėl mėgautis.

Medžiaga

Judame toliau ir vertiname medžiagą iš kurios sargiai yra pagaminti. Kaip rasti tokius, kurie Jums labiausiai tinka? Pirmiausia įsivertinti – ar Jūs esate alergiškas lateksui. Tiesa, tai svarbu ne tik vyrams, kurie taip pat ir moterims, tad jos taip pat turi pasitikrinti – ar lateksas joms nekelia bėdų. Kaip tikrinama? Dažniausiai tiesiog išbandžius lateksinius sargius. Jeigu jaučiamas diskomfortas, deginimas bei kiti nemalonūs pojūčiai, gali būti, kad Jums teks naudoti sargius, kurie yra be latekso. Tačiau tai nėra bėda, kadangi ir jų pasirinkimas šiuo metu rinkoje tikrai labai platus.

Jeigu jums atrodo, kad galite būti alergiškas lateksui – tokiu atveju siūlome domėtis sargiais, kurie yra gaminami ne iš jo, tačiau kitų medžiagų. Tai yra labai daugeliui patinkantys LifeStyles(Mates) Skyn, Pasante Sensiva ir kiti sargiai. Norime akcentuoti, kad būtent Skyn gamintojas siūlo labai daug sargių, kurie yra pagaminti ne iš latekso. Žinoma, kuo daugiau pasirinkimo – tuo geriau. Juk kaip jau supratote – medžiaga nėra vienintelis niuansas, kuriam reikia skirti dėmesio.

Galiausiai, pamirškite visas baimes, kad poliuretano prezervatyvai yra kažkuo blogesni. Jie lygiai tokie patys patvarūs ir neturi jokio diskomforto. Taigi, renkantis toliau reikia vertinti kitus niuansus, kuriuos aptarsime, kadangi medžiagos prasme tiek tie, kurie yra su lateksu, tiek tie, kurie yra be jo – geras pasirinkimas kiekvienam.

Storis

Koks gi sargio storis yra tinkamas ir tuo pačiu leis būti ramiu, kad sekso metu viskas bus saugu? Nėra vieno atsakymo, kadangi saugumą lemia ne tik sargio storis, tačiau ir tai, kas jis bus tinkamo dydžio,. Bus gero galiojimo laiko, žinoma, taip pat ir tinkamai uždedamas. Tačiau šiuo metu rinkoje galima rasti labai daug variantų. Kuris geriausiai tinka Jums?

1. 0,07 mm. sargiai kaip kad Durex Elite, EXS Air Thin ir kt.

2. 0,065 mm. sargiai kaip kad Vitalis Sensitive.

3. 0,015 mm. sargiai kaip kad Pasante Unique.

4. 0,1 mm. sargiai kaip kad Pasante Extra Safe.

5. Ir t.t.

Plonesni tikrai nėra kažkuo blogesni. Tik dažniausiai labai plonus labiausiai siūloma naudoti tiems, kurie yra labiau patyrę.

Aromatas

Ar svarbus aspektas yra aromatas? Daugeliui žmonių tikrai taip. Juk jis sekso metu gali suteikti kur kas daugiau potyrių. Galiausiai, šiuo metu galima rasti tokių kvapų, kurie suteikia daugiau aistros. O jos sekso metu nebūna per daug, tiesa? Aromatų pasiūla yra labai plati, tad kiekvienas gali rinktis tą, kuris jam labiausiai patinka. Svarbiausia – Jūsų poreikiai.

Paskirtis

Taip pat sargiai gali būti klasifikuojami ir pagal tai, kam jie yra skirti. Šiuo metu prezervatyvų yra tiek daug ir tuo pačiu tokių įvairių, kad kiekvieno poreikiai tikrai bus patenkinti. Svarbiausia yra kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios lemia, kad rasite tokius, kurie leis ne tik apsisaugoti, tačiau taip pat ir pajusti daugiau malonumo.

Keli variantai, kurie dažniausiai verti išbandymo, yra:

1. Prezervatyvai, kurie yra lubrikuoti papildomai: Boys Own.

2. Prezervatyvai, kurie padeda ilgiau mėgautis seksu, tai yra, užlaiko erekciją: Pasante Infinity, EXS Climax Delay.

3. Prezervatyvai, kurie papildomai stimuliuoja: Pasante Dotted.

4. Prezervatyvai, kurie suteikia daugiau malonumo sekso metu: Pasante Infinity.

5. Ir t.t.

Visada galite tartis su pardavėjais, kurie siūlo įsigyti Jums labiausiai tinkamus sargius internetu. Išsakius savo poreikius jie dažniausiai padeda rasti ir tinkamus. Kadangi perkant ir tariantis internetu nėra jokiu tabu – tai dažniausiai pagerina paieškas. Taip pat vienas iš geriausių būdų pirkti maisto papildus vyrams pvz. powertabs , yra ieškoti jų internetu. Taip galėsite ne tik sutaupyti laiko, bet ir pinigų.

Moteriški prezervatyvai

Moteriški sargiai sulaukia kur kas mažiau dėmesio nei vyriški. Visgi, moteriški taip pat nėra blogas variantas. Ypač toms, kurios nori kur kas labiau kontroliuoti apsaugą. Kodėl juos verta išbandyti?

1. Sargiai dedami iš anksto, tad padeda kur kas paprasčiau kontroliuoti apsaugą.

2. Moteris dažniausiai jaučiasi saugesnė. Ypač ta, kuri dažnai turi vienos nakties nuotykių.

3. Naudojimas yra paprastas.

4. Jie tinka ir analinio sekso metu.

Vėlgi, moteriški sargiai yra labai įvairūs, tad būtinai smulkmeniškai vertinkite galimybes, kol rasite sau labiausiai tinkamus.

Sertifikuota kokybė

Galiausiai, visada reikia pirkti tokius, kurie yra žinomų gamintojų ir tuo pačiu patikimų prekybos vietų. Tokiu atveju, esame tikri, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka, kad geriausiai tarnaus ir svarbiausia, kas tikrai atliks jiems skirtą funkciją tinkamai.

Informacijos šaltinis: prezervatyvai.net

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite