Kaip atrodyti jauniau?

kaip atrodyti jauniau

Ne viena iš mūsų svajoja kuo ilgesniam laikui užfiksuoti dabar veidrodyje matomą atvaizdą, o dar geriau – atrodyti keliais ar keliolika metų jauniau. Tiesa, kartais manoma, kad tokių rezultatų įmanoma pasiekti tik pasitelkiant plastines operacijas, tačiau iš tiesų jaunai atrodyti įmanoma ir be jų. Užteks, jei atsakingai laikysitės žemiau pateikiamų patarimų.

Venkite saulės

Būtent kenksmingi saulės spinduliai sukelia didžiąją dalį odos senėjimo požymių – oda ilgainiui tampa suglebusi, atsiranda raukšlių ar pigmentinių dėmių. Jei norite jų išvengti, turėtumėte gerai apsisaugoti. Ištisus metus, kiekvieną dieną reikėtų naudoti patikimą SPF kremą – jis bus reikalingas net ir labiausiai apsiniaukusiomis dienomis. Siekiant užtikrinti maksimalią apsaugą, kremą ant odos pakartotinai reikėtų tepti kas kelias valandas – tai ypač svarbu saulėtomis dienomis.

Gerkite daug vandens

Drėkinimas yra dar vienas raktas į jaunatviškai atrodančią odą. Jei per dieną išgersite pakankamai vandens, Jūsų odos audiniai ir ląstelės atsinaujins, tad ji atitinkamai atrodys jaunesnė ir sveikesnė. Tikriausiai sutiksite, jog tai pakankamai svari priežastis pasistengti išsiugdyti šį įprotį. Priešingu atveju nereikėtų stebėtis, kad oda išsausėjo ir papilkėjo, o ant jos dar geriau matomos visos raukšlelės.

Gerai išsimiegokite

Norėdamos išsaugoti jaunatvišką išvaizdą, paprasčiausiai turėtumėte gerai pailsėti. Kai miegate, Jūsų kūnas nuolat išskiria hormonus, kurie skatina ląstelių apykaitą ir atsinaujinimą. Tai galite išnaudoti savo naudai – jei prieš miegą naudosite su senėjimo požymiais kovojančias medžiagas, tikėtina, kad pavyks pasiekti dar geresnių rezultatų. Pagalvokite ir apie kitus veiksnius, kurie gali turėti įtakos Jūsų miego kokybei – tai gali būti čiužinys ar netgi patalynės užvalkalai.

Daug dėmesio skirkite odos priežiūrai

Gera odos priežiūros rutina turėtų tapti Jūsų įpročiu, kurį be jokių pasiteisinimų atliktumėte kiekvieną rytą ir vakarą. Jokiu būdu nepalikite ant odos makiažo likučių, tinkamai ją drėkinkite ir įsitikinkite, kad visos naudojamos priemonės yra pritaikytos būtent Jūsų odos tipui. Žinoma, ne mažiau svarbu, jog visi produktai būtų kokybiški. Itin palankiai vertinama La Rosche-Posay kosmetika, tačiau apsižvalgiusios Pigu.lt el. parduotuvėje, rasite ir daugiau dėmesio vertų variantų.

Subalansuokite mitybą

Siekite subalansuoti savo mitybą, jog jos pagrindą sudarytų vaisiai, daržovės ir sveiki, liesi baltymai – tuomet Jūsų kūnas bus jaunas tiek iš vidaus, tiek ir išorės. Norint atsisveikinti su papildomais kilogramais, į pagalbą neretai pasitelkiami papildai lieknėjimui. Jie iš tiesų gali būti naudingi ir paspartinti visus procesus, tačiau vis vien teks atsigręžti į savo mitybą ir atsisveikinti su tam tikrais produktais.

Daug judėkite

Fizinis aktyvumas ne tik padeda išlaikyti sveiką svorį, bet ir leidžia atrodyti jaunatviškiau. Mankšta pagerina kraujotaką ir užtikrina, kad deguonis bei kitos svarbios maistinės medžiagos pasiskirstys po visą kūną – dėl to išvaizda išliks jaunatviškesnė. Be to, reguliari mankšta padės palaikyti jėgą, raumenų masę ir kitais būdais prisidės prie to, kad Jūsų gyvenimo trukmė būtų ilgesnė.

Pagal šiuos patarimus pakoregavusios savo įpročius, turėtumėte pasiekti akivaizdžių rezultatų. Tačiau atminkite, kad tai bus nuolatinis darbas, kuris ne tik užtikrins jauną išvaizdą, bet ir padovanos geresnę savijautą.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite