Kaip galima lieknėti kartu su keturkoju draugu?

dietinis šunų maistas

Antsvoris – tai problema, nuo kurios kenčia ir žmonės, ir gyvūnai. Svorio didėjimą įprastai lemia per didelis suvartojamų kalorijų kiekis ir per mažas fizinis aktyvumas, todėl svarbu pakoreguoti tam tikrus savo įpročius. Jei jūsų augintiniui veterinaras patarė numesti šiek tiek svorio, o jūs taip pat neatsisakytumėte numesti kelis kilogramus, lieknėti galite kartu su savo augintiniu: tereikia laikytis kelių paprastų taisyklių.

Dažniau išeikite pasivaikščioti

Jei iki šiol šunį išvesdavote į lauką du kartus, pakoreguokite dienotvarkę, ir įterpkite dar vieną pasivaikščiojimą. Pavyzdžiui, papildomą išėjimą į lauką galite planuoti prieš pat eidami miegoti: galite net neabejoti, kad jūsų augintinį tai labai nudžiugins, o gryno oro gūsis garantuos dar geresnę miego kokybę.

Atraskite mėgstamą veiklą

Galbūt jūsų šuniui patiktų išbandyti tam tikrą sporto rūšį? Šiandien šunims yra siūloma įvairiausių užsiėmimų, tokių kaip „Rally Obedience“, „Agility“, ir t.t. Pajudėti reikės ne tik šuniui, bet ir jo šeimininkui, taigi, jūs abu galėsite atsikratyti nepageidaujamo svorio. Jei šuo yra labai nutukęs, rinkitės plaukimą arba lėtą pasivaikščiojimą: šios veiklos mažiausiai apkrauna sąnarius.

Pakoreguokite mitybos planą

Jei pasiryžote kartu lieknėti, jums abiem teks pakoreguoti mitybos įpročius. Rinkitės ne tokius kaloringus maisto produktus ir venkite užkandžiavimo, o jūsų augintiniui pravers dietinis šunų maistas, kuris padės kur kas efektyviau mesti svorį.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite