Makiažas Vilniuje

Gatineau

Prieš 21 metus duris pravėręs grožio salonas „Gatineau“ – vienas seniausių ir giliausias tradicijas turinčių estetikos centrų Lietuvoje. Čia rasite visas paslaugas kurių reikia nuostabiai odos, plaukų bei nagų priežiūrai.

Ana Style

Makiažo specialistė Ana – tai aukštos kvalifikacijos grožio profesionalė teikianti kokybiškas makiažo, kirpimo ir šukuosenos formavimo paslaugas. Jei ieškote kokybiškų grožio paslaugų, ši studija – būtent jums.

MŽ Studio

„MŽ Studio“ – tai patyrusių grožio specialisčių komanda kuriai svarbiausia – suteikti aukščiauio lygio grožio paslaugas ir matyti laimingus klientus.

Viktorijos grožio oazė

Salonas „Viktorijos grožio oazė“ – tai profesionalus grožio salonas teikiantis makiažo, manikiūro, kirpimo bei kitas estetines paslaugas. Patyrusios profesionalės pasirūpins jūsų grožiu šventine proga ar tiesiog kasdienybėje.

Saida

Saida – tai profesionali visažistė ir grimerė. Nuolatos seminaruose žinias gilinanti specialistė gali pasigirti darbu tokiuose projektuose kaip „Chorų karai” ar „Mados teismas.

Vaida Alijeva

Visažistė Vaida Alijeva visuomet vadovaujasi filosofija, jog mažiau yra daugiau. Jos nuomone, kiekviena moteris turi savitą grožį, o visažistės darbas – tik išryškinti tą unikalų grožį. Tai ji daro profesionaliai ir jau daugelį metų.