Estetinis plombavimas Vilniuje

Domus dentes

Odontologijos klinika „Domus Dentes“ – be jokios abejonės, viena iš labiausiai patyrusių visoje Lietuvoje. Profesionalų komanda įsikūrusi Vilniuje, Žvėryno mikrorajone, savo duris pravėrė dar 2000 metais ir nuo to laiko sėkmingai teikia įvairias odontologijos paslaugas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jų pagrindinis tikslas – paslaugų kokybe ir personalo aptarnavimu patenkintas klientas, nesvarbu su kokia odontologine problema jis būtų susidūręs.

Prodentum

Klinika „Prodentum” – daugiau nei 15 metų sėkmingai odontologijos paslaugas teikianti įstaiga. Čia vyrauja tik viskas kas nauja ir modernu, o kokybė ir kliento pasitenkinimas yra keliamas kaip aukščiausias prioritetas.

Euklinika

„Euklinika” – tai odontologės Eglės Urbutienės įkurta klinika teikianti visas odontologijos paslaugas. Mūsų komanda yra sudaryta tik iš patyrusių specialistų, todėl kiekvienas apsilankęs žmogus čia gaus aukščiausio lygio odontologijos paslaugas.

Pilenė

Jei nesate patenkinti savo šypsena, nėra geresnės vietos nei odontologijos klinika „Pilenė”. Esame patyrusių profesionalų kolektyvas galintis atlikti visas dantų taisymo ir priežiūros procedūras paremtas naujausiomis technologijomis ir inovacijomis odontologijos srityje.

Odontika

Odontologijos salonas „Odontika” – tai moderni odontologijos klinika Vilniuje. Iš savo pusės galime garantuoti aukščiausio lygio estetinės odontologijos paslaugas paremtas pažangiomis skaitmeninėmis technologijomis.

Meleda

Manome, jog mus klientai itin vertina dėl teikiamų aukštos kokybės odontologijos paslaugų tiek bendroje, tiek specializuotoje srityse bei rūpestingumu. Nebevarkite ir nekompleksuokite dėl prastai atrodančių dantų ir atvykite pas mus. Garantuojame, jog nenusivilsite.

Dentastra

Dentastra – odontologijos klinika Vilniuje, įkurta 2002 metais ir teikianti visas šiuolaikinės odontologijos paslaugas, kurių dėka Jūsų dantys bus nuostabiai gražūs ir sveiki.

Gidenta

Estetinės odontologijos ir implantologijos klinika GIDENTA