Estetinis plombavimas Klaipėdoje

Danvitė

„Danvitė” – tai odontologijos klinika Klaipėdoje kurioje dirba aukščiausio lygio specialistai iš visos Lietuvos. Jų komanda – tai didžiausias įmonės pasididžiavimas. Pagrindinis šios odontologijos klinikos tikslas – užtikrinti geriausius rezultatus kiekvienam iš savo klientų.

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika

Ingos Kniukštienės odontologijos klinika turi ofisus Plungėje ir Klaipėdoje. Ši profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir rimtą požiūrį į kiekvieną pacientą.

Danės odontologijos klinika

Danės odontologijos klinika – tai aukščiausio lygio odontologijos paslaugas teikianti klinika įskaitant dantų balinimą, estetinį plombavimą, protezavimą, burnos chirurgiją bei kitas paslaugas tinkančias visiems kliento poreikiams. Stiprioji šios klinikos pusė – efektyvus komandinis darbas.

Senamiesčio perlas

„Senamiesčio perlas” – tai odontologijos klinika Klaipėdoje kuri didžiuojasi savo kvalifikuotų specialistų komanda ir yra pasiruošusi padėti visiems klientams.

Edantė

,,Edantė“ – tai kvalifikuota odontologijos specialistų komanda iš Klaipėdos išsiskirianti ypatingu rūpesčiu Jumis. Šio centro tikslas – teikti auksčiausios kokybės paslaugas jums, įsiklausyti į jūsų prašymus ir tinkamai nuteikti ateinančioms procedūroms. Iš mūsų sužinosite išsamiausią informaciją apie gydymo procedūros eigą, bet svarbiausia – matysite norimą rezultatą.

Liepų klinika

Laukiame Jūsų jaukioje odontologijos klinikoje pačioje Klaipėdos miesto širdyje

Dentus

Dentus – odontologijos klinika Klaipėdoje  Klinikos kolektyvas – profesionalių gydytojų odontologų ir specialistų komanda. Esame žingeidūs, entuziastingai žengiame koja kojon su odontologijos mokslo

Evadenta

Pacientams stengiamės suteikti visa, kas šiandien odontologijoje sukurta geriausio.

Deodenta

Dantų implantacija, paradantozės gydymas, estetinis plombavimas, protezavimas, dantų balinimas ir kt. paslaugos