Estetinis plombavimas Kaune

Dantų estetika

Odontologijos klinikos „Dantų estetika” specialistai – tai komanda sudaryta iš aukščiausios kompetencijos implantologų, odontologų, technikų ir burnos higienos ekspertų. Žinome, kad geriausias odontologijos paslaugas žmonėms gali teikti tik itin patyrę ir rūpestingi dantų specialistai.

Dentvalda

Esame odontologijos klinika duris atvėrusi dar 2001 metais. Jau beveik 20 metų sėkmingai rūpinamės kiekvieno žmogaus dantų sveikata ir puikia savijauta. Manome, jog per tiek laiko sugebėjome ne tik įgauti daug naudingos patirties, tačiau svarbiausia – savo klientų pasitikėjimą kaip klinika kuri teikia tik aukščiausio lygio odontologijos paslaugas.

Altadenta

Mūsų klinika yra įsikūrusi pačiame Kauno centre – Žaliakalnio mikrorajone. Itin didžiuojamės savo didele, kvalifikuotų specialistų komanda kuri gali pasirūpinti dantimis aukščiausiu lygmeniu.

Juozo Paulausko odontologijos klinika

Kiekvienas žmogus nori turėti tobulus dantis ir tobulą šypseną, o tą gali užtikrinti tik aukščiausio lygio odontologai. Mūsų specialistų komanda būtent tokia ir yra. Už priimtiną kainą teikiame odontologijos paslaugos kurios nepaliks abejingų.

Angitia

Specialistai turintys daugiau nei 20 metų patirtį. Šiuolaikinius Lietuvos bei ES kokybės standartus atitinkanti technika, dantų priežiūros medžiagos, garantuoja tik aukščiausios kokybės stomatologijos paslaugas.

Centro Odontologijos Klinika

Trumpai apie šią kliniką: Centro odontologijos klinika įsikūrusi Kauno miesto Centre. Klinikoje, po vienu stogu suburta visų sričių aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda, kuri visada

Amadenta

Privati klinika prieinama visiems, kurioje taikomos naujausios technologijos.

Denteina

JŪSŲ KLINIKA Odontologijos klinika „Denteina“ įsikūrusi patogioje vietoje visai šalia Kauno centro. Pradėjusi savo veiklą 2005 metais, „Denteina“ šiuo metu vienija aukščiausio lygio odontologijos

Neodenta

Neodenta suteiks visas reikalingas paslaugas jūsų dantims Kaune ir Vilkaviškyje.

Dantenė

Aukštą kvalifikaciją turintys specialistai, dalyvavę daugybėje seminarų.

Viadenta

Kokybę ir saugumą garantuoja ilgametė, virš 20 metų patirtis, bei imlumas naujovėms.

Kauno „Denticija“ Odontologijos Klinika

Svarbiausios Kauno „Denticija“ klinikos vertybės Teikiamos visos odontologijos paslaugos ir suaugusiems, ir vaikams. Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ nuo pirmos akimirkos pajusite atidumą ir