Sveikatos sala

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas Ąžuolyno 7, Vilnius (SEB Arena, II aukštas)
+37052599222
www.sveikatossala.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

„Sveikatos sala“ jau daugiau nei 20 metų padeda atrasti kelią į gyvenimą be nugaros skausmo net ir esant tokioms stuburo diagnozėms kaip išvaržos, protrūzijos, prolabacijos, osteochondrozė ir kita. Pagalba prasideda nuo kineziterapinės nugaros diagnostikos. Jos metu įsivertiname nugaros raumenyno būklę, silpnas, pertemptas, spazmuotas zonas. Įsivertiname judesių galimybes, skausmo lygį ir sudarome individualų kineziterapinio gydymo planą.

„Sveikatos salos“ metodika – tai profesoriaus kineziologo Valieriaus Jasiūno ilgametės darbo patirties kūrinys. Jos unikalumas ir stiprybė slypi individualume. Mes nesiūlome jokių universalių pratimų rinkinio, jokių šabloninių programų, kiekvienam žmogui parenkamas jam ir tik jam veiksmingiausių procedūrų rinkinys nuo masažo, elektrostimuliacijos, fizioterapijos iki sporto su kineziterapeuto priežiūra.

Misija: padėti gyventi be nugaros skausmo ir išmokyti efektyviai naudoti savo kūno resursus, į kiekvieno kliento problemą žvelgiant individualiai bei kompleksiškai.