Pantogar

GRĮŽTI ATGAL
Gamintojas Merz Pharma GmbH & Co
Pakuotė 90 kapsulių
www.eurovaistine.lt
Kaina nuo 33,99
Papildoma info Gerti po 1 kapsulę 3 kartus per parą.
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Apie vitaminus Pantogar

Pantogar kapsulės turi teigiamą poveikį esant visų formų plaukų slinkimui. Moksliniai duomenys rodo, kad preparatas sumažina plaukų slinkimą, gerina plaukų struktūrą ir plaukų šaknų būklę, padidina plaukų atsparumą cheminiam, mechaniniam bei saulės poveikio sukeliamam pažeidimui, stiprina plaukus. Gydymas Pantogar kapsulėmis taip pat pagerina nagų būklę. Padidėja nagų elastingumas, sumažėja jų trapumas.

TOP 6 REKOMENDUOJAMI VITAMINAI PLAUKAMS →

Tai yra vitaminas plaukams, stiprinantis ne tik plaukus, bet ir nagus. Jis aprūpina plaukus ir nagus stiprinančiomis medžiagomis – kalcio pantotenatu, L-cistinu ir amino rūgštimis. Jame taip pat yra baltymo keratino, kuris yra pagrindinė plauko sudedamoji dalis.

Vaisto vartojama plaukų slinkimo ir nagų trapumo mažinimui.

Pantogar sudėtis

– Veikliosios medžiagos yra tiamino nitratas, kalcio pantotenatas, L-cistinas, medicininės mielės, keratinas ir 4-aminobenzenkarboksirūgštis. Vienoje kapsulėje yra 100 mg medicininių mielių, 60 mg kalcio pantotenato, 60 mg tiamino nitrato, 20 mg L-cistino, 20 mg keratino ir 20 mg 4-aminobenzenkarboksirūgšties, 20 mg 4-aminobenzenkarboksirūgšties.

– Pagalbinės medžiagos. Kapsulės turinys: mikrokristalinė celiuliozė, povidonas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, talkas, magnio stearatas. Kapsulės korpusas: želatina, titano dioksidas (E 171), geltonasis geležies oksidas (E 172), indigotinas (E 132).

Pantogar palyginimas su Vitamix

Sudėtis vienoje kapsulėje:

Kaina nuo € 34  € 9.90
Sudėtis Pantogar Vitamix
medicininių mielių  100 gr
kalcio pantotenato  60 mg  15 mg
 tiamino nitrato  60 mg
 L-cistino  20 mg
 Keratinas  20 mg

 4-aminobenzen

karboksirūgšties

 20 mg
 Histidinas  30 mg
 Vitaminas E  5 mg
Cinkas  5 mg
Geležis  5 mg
Niacinas 5 mg
Varis 0,5 mg
Folio rūgštis 400 µg
Biotinas 200 µg
Selenas (selenu papildytos mielės) 50 µg