Linas Zaleckas

GRĮŽTI ATGAL
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

linas zaleckasDaktaras Linas Zaleckas yra veido ir žandikaulių chirurgas, medicinos mokslų daktaras.

Kur dirba?

Linas Zaleckas dirba odontologijos klinikoje Domus Dentes →

Jo specializacija – įgimtų veido, kaukolės ir kaklo anomalijų, sudėtingų traumų, potrauminių būklių ir komplikacijų gydymas, minkštųjų audinių ir veido kaulų rekonstrukcija, piktybinių ir nepiktybinių burnos, veido, žandikaulių ir kaklo auglių, cistų gydymas, komplikuotų uždegimų gydymas, neišdygusių dantų šalinimas.

Išsilavinimas ir patirtis

Daktaras Zaleckas baigė Vilniaus universitetą 1997 metais. Nuo 1999 metais dirba Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikose, nuo 2001 metųyra Veido ir žandikaulių chirurgijos II skyriaus vedėjas, nuo 2002 metų yra ir Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos instituto Burnos, veido ir žandikaulių chirurgijos centro vadovas; docentas (2007).

Linas Zaleckas kartu yra ir Baltijos veido ir žandikaulių chirurgų bei plastikos chirurgų asociacijos narys nuo 2002 metų.

Dr. Zaleckas mokslinio darbo svarbiausia sritis yra įgimtų veido ir kaukolės vystymosi anomalijų gydymas bei profilaktika, veido audinių rekonstrukcija, veido ir žandikaulių sudėtingų traumų, onkologinių ligų ir uždegimų gydymas. Jis paskelbė daugiau nei 20 mokslinių straipsnių.

Kas yra žandikaulių chirurgas?

Žandikaulių chirurgas – gydytojas, kurio specializacija žandikaulių ir veido chirurginės procedūros. Jie gydo įvairias ligas ir traumas, susijusias su žandikauliu, veido kaulais, burnos ertme ir t.t.

Šie specialistai gali atlikti įvairias procedūras, įskaitant įgimtų žandikaulio srities anomalijų ar jos traumų gydymą, minkštųjų audinių ar kaulų rekonstrukciją, komplikuotų uždegimų gydymą ir pan.