Klasikinis masažas Klaipėdoje

Jurando Kineziterapijos Centras

„Jurando Kineziterapijos Centras“ – tai rebilitacinio pobūdžio centras kuriame ypatingas dėmesys yra skiriamas kiekvieno paciento poreikiams. 

SG Klinika

„SG Klinika“ – tai profesionali bendrosios ir estetinės medicinos klinika turinti filialus Klaipėdoje, Plungėje, Palangoje ir Mažeikiuose. Ieškantiems klinikos kur dirba tik aukščiausio lygio specialistai, geresnio pasirinkimo už šią kliniką nėra.

Sandros masažai

Salono įkurėja Sanda – profesionali kineziterapeutė ir masažo meistė. Kiekvieną norintį atsipalaiduoti ir vėl atrasti savo vidinę ramybę dėka kokybiškai atlikto masažo ji kviečia į savo masažo saloną.

Lazerinės dermatologijos centras

Klaipėdoje esantis „Lazerinės dermatologijos centras“ savo klientams siūlo įvairias gydomąsias ir terapines procedūras. Moderniausia diagnostinė aparatūra, naujausi lazeriai ir aukščiausios kvalifikacijos specialistai – visa tai ras klientai.

Armadėja Spa

SPA namuose „Armadėja“ – kiekvienas žmogus atras ramybę ir pusiausvyrą. Pagrindinės šio masažo salono vertybės – tai didelis rūpestis, gerumas ir dėmesys kiekvienam apsilankiusiam klientui, taigi čia garantuota galimybė pilnai atsipalaiduoti ir atgauti savo jėgas.