Klasikinis masažas Kaune

Aušros Spa Namai

Aušros SPA Namai – tai masažo salonas patikrintas laiko. Nesvarbu ar planuojate lankytis vieni ar dviese, kiekvienas čia atvykęs ras savo nedidelę ramybės akimirką ir galimybę pabėgti nuo kasdien slegiančios rutinos.

Terapika

Masažo salonas Kaune „Terapika“ teikia aukščiausios kokybės masažo ir kitas kūno priežiūros paslaugas. Ilgametė patirtis ir kvalifikuoti specialistai užtiks kiekvieno kliento pasitenkinimą jam

Kineziterapijos klinika

Kineziterapijos klinikoje dirbantys specialistai nuolatos ieško būdų kaip kuo geriau teikti įvairias gydomąsias procedūras. Čia kiekvienas klientas ras tai ko ieško.

Grožio perlai

Ko gero sutiktų visi, jog perlas – tai tam tikra prasme yra jaunystės simbolis. Šiame salone jūs galite pasisemti truputėlį jaunystės itin maloniomis ir kokybiškomis masažo procedūromis. Garantuojame, jog kiekvienas klientas čia ras savo oazę.

Ąžuolyno Spa

Ilgametę patirtį turintis medicinis ir SPA centras „Ąžuolyno Spa“ klientams siūlo įvairias kūno priežiūros ir grožio paslaugas Kaune. Čia dirba tik aukščiausią kvalifikaciją turintys specialistai, galintys užtikrinti, jog kiekvienas klientas ras tai ko jam reikia.