Kirpyklos Vilniuje

The Chop Barbershop

The Chop Barbershop puošia savo klientus iš Vilniaus jau ne vienerius metus. Reta kirpykla ar barzdaskutys gali susilyginti su šios kirpyklos profesionalumu bei

Gentleman’s empire

Gentleman’s empite – tai profesionali vyrų kirpykla, sudaryta iš nedidelio, tačiau darbą be galo mylinčio kolektyvo. Šis kolektyvas – motyvuotas ir nuolatos tobulėjantis, todėl apsilankę čia, naujos šukuosenos ar barzdos sugrįšite dar ne kartą.

YURY salon

Grožio salonas YURY – tai nuostabi vieta apsikirpti, pasidaryti manikiūrą, pedikiūrą ar antakių korekciją. Jauna, energinga, tačiau kruopščiai savo atliekanti komanda, kviečia kiekvieną norintį profesionalių grožio paslaugų.

FIRM Vilnius

FIRM kirpykla – tai vyrų kirpykla Vilniuje besivadovaujanti labai paprasta filosofija – diskretiškumas ir griežtumas. Šio salono tikslas yra teikti geriausias kirpimos paslaugas visiems sostinėms vyrams. Tikrų profesionalų komanda ir patirtis užtikrina šios komandos aukščiausią kompetenciją.

MenSalon

MenSalon kirpykla Vilniuje specializuojasi vyrų plaukų kirpime. Čia galite rinktis iš klasikinio stiliaus kirpimo, individualio šukuosenos bei profesionalų modelinį kirpimą naudojant specifinę kosmetiką. Profesionalus ir nuolatos tobulėjantis kolektyvas nepaliks nei vieno abejingo kliento, net ir to kuris itin reiklus.

Kirpėjas.com

Grožio salonas Kirpėjas.com buvo atidarytas dar 2017 metais, tačiau šis profesionalų kolektyvas netruko įsitvirtinti kaip viena geriausių kirpyklų ir grožio paslaugas teikiančių įmonių Vilniuje. Čia apsilankymas – tarsi paties savo namuose. Maloni erdvė kurioje galima ir pabendrauti bei maloniai praleisti laiką.

Dali

Nors grožio salonas Dali Vilniuje dar visai neseniai pradėjo savo istoriją, jos įkūrėjai tiki, kad dar ilgus metus teiks aukščiausios kokybės grožio paslaugas. Čia dirba komanda kuriai didžiausia vertybė yra atkaklus ir į klientus orientuotas darbas.

L’amour grožio salonas

L’AMOUR grožio salonas – tai jau daugelį metų sėkmingai dirbantis grožio paslaugų salonas. Mūsų komandoje rasite profesionalius kirpėjus, kosmetikus, stilistus gebančius savo puikiu darbu įtikti net ir išrankiausiems klientams.

IV&EV Grožio Studija

Naujai atidaryta kirpykla Vilniuje savo klientams siūlo aukščiausios kokybės grožio paslaugas Sostinėje. Ypatingas dėmesys kiekvienam klientui, daug patirties turintys specialistai užtikrins, jog kiekvienas čia apsilankęs žmogus liks patenkintas.

Adalana

Salonas dirba nuo 2009 metų ir yra įsikūręs Pašilaičių mikrorajone, Pavilnionių g.33. Čia specialistai nuolatos tobulina savo žinias ir patirtį dalyvaudami įvairiuose seminaruose, todėl savo klientams gali užtikrinti aukščiausios kokybės kirpimo paslaugas Vilniuje.