Archives

MONART Masažas | Depiliacija

Kvalifikuota masažo specialistė, puoselėjanti sveiką ir harmoningą gyvenimo būdą, kuris įtakoja gyvenimo kokybę.

Ta Pati Grožio studija

Mes, grožio studijos “Ta Pati” specialistai, siekiame, jog jūsų rekomendacinis laiškas pasauliui, būtų išbaigtas, patrauklus ir žinoma originalus. Mes tikime GROŽIU, tai mūsų įkvėpimas ir siekis.

Junora Beauty Lab

Mes niekur neskubame, todėl kviečiame atsipalaiduoti ir Jus – skani kava, naujausias žurnalas, grožio priemonių butikas ir daug kitų malonių smulkmenų – garantuojame, kad laikas pas mus Jums niekada neprailgs.

Grožio studija Movie Star

Grožio Studija Movie Star, atstovaujanti italų firmos Selective Professional prekinį ženklą, yra įsikūrusi Kauno miesto širdyje, Laisvės al. 83A. Drąsių, talentingų meistrų darbas pasižymi profesionalumu ir novatoriškumu.

East Island Spa centras

Mūsų SPA centro kosmetologės gali prisidėti prie Jūsų odos puoselėjimo ritualų. Įvairių kūno vietų depiliacijos Vilniaus, Kauno ir Druskininkų SPA centruose yra atliekamos vašku arba cukrumi.

Ąžuolynas Medical Clinic & SPA

Depiliacija vašku – vienas populiariausių būdų šalinti nepageidaujamus plaukus. Tai efektyvi priemonė, kuri padeda atsikratyti nemalonių pojūčių, kurie lieka po skutimosi peiliuku bei užtikrina ilgalaikį poveikį.

Epil – Plaukų šalinimas visam gyvenimui

Mūsų salonas teikia depiliacijos vašku paslaugas Kauno mieste. Tikime, jog mūsų profesionalų atliekamos procedūros bus tokios kokybiškos, jog norėsis grįžti ne vieną ir ne du kartus, o galbūt ir parekomenduoti šias paslaugas kitam pažįstamam žmogui.