Efektyvus svorio metimas vaikštant

Ar įmanoma numesti svorio, vaikščiojant su savo augintiniu, pavyzdžiui? Pasirūpinus tinkamu maistu jūsų augintiniui iš Dimedium.lt ir palaikant jo ir savo fizinę būklę, galite pasiekti laimingą ir sveiką gyvenimo būdą.

Turime trumpą atsakymą tiems, kurie tebekelia abejones dėl vaikščiojimo naudos figūrai. Anksčiau žmonės daugiau judėdavo pėsčiomis ir mažiau naudojosi viešuoju transportu ar automobiliais, todėl dauguma iš jų buvo liekni ir fiziškai aktyvūs. Prieš 100 metų nutukimo problema nebuvo tokia aktuali. Ar tai tiesa?

Vaikščiojimo svarba ir reikšmė svorio metimui

augintinio maistas

Žmonėms per sunku numesti svorio. Atrodo, kad svorio metimas yra pagrįstas kažkokiomis šventomis žiniomis, kurias galima realizuoti tik griežtų apribojimų pagalba. Todėl bet kokios mintys apie tai, ar įmanoma numesti svorio vaikštant pėsčiomis, geriausiu atveju sukelia šypseną. Taip, pasakykite man, kad galite numesti svorio valgydami greitą maistą.

Gali! Nėra paslapčių, kaip mesti svorį. Tai atsiranda dėl kalorijų trūkumo. Tai yra, jūs turite išleisti daugiau energijos nei gaunate. O kaip išleisite energiją ir iš kur jos gauti – dešimtas dalykas. Nors guli ant sofos ir sugeria greitą maistą. Kūnui nerūpi.

Vaikščiojimas norint numesti svorio niekuo nesiskiria nuo įprasto pasivaikščiojimo. Ar įmanoma padidinti intensyvumą? Todėl į klausimą: ar galima numesti svorio vien vaikštant, atsakome teigiamai. Dar kiek įmanoma, bet greitis priklausys nuo kelių faktorių. Pradedantiesiems vaikščiojimas yra tik būdas deginti kalorijas. Ir, beje, ne tiek daug jų sudegina einant:

  • apie 180 kalorijų per valandą einant 2-3 km/h greičiu;
  • apie 300 kalorijų per valandą einant 5-6 km/h greičiu.

Kaip matote, skaičiai nėra nuostabūs. Bet tai jus nuliūdins tik tuo atveju, jei susimąstote, ar įmanoma numesti svorio vaikščiojant po valandą per dieną be jokių papildomų sąlygų. Tačiau vaikščiojimas gali būti labai sudėtingas, todėl jis tampa efektyvesnis.

Viena valanda per dieną kasdien

Viena valanda per dieną kasdien yra geriau nei trys valandos per dieną, bet kartą per savaitę. Net vienos valandos per dieną pakanka, kad per mėnesį sudegintum apie kilogramą riebalų. O jei taip pat suteikiate normalų 200–300 kcal kalorijų deficitą, paprastai galite sudeginti kelis kilogramus vieno riebalų.

Todėl į klausimą, ar įmanoma numesti svorio kasdien vedžiojant šunį, yra tik vienas atsakymas: įmanoma, ir tikrai labai gerai.

Vargu ar šis patarimas jums bus naudingas, jei svarstote, ar įmanoma numesti svorio vaikštant su vežimėliu, tačiau tiems, kurie neapkrauna kitų rūpesčių vaikščiojant, bus naudinga žinoti, kad vaikščiojimas pasninku tempas padeda efektyviau deginti riebalus ir geriau treniruoti ištvermę.

2–5 kilogramų svarmenų naudojimas

Ar žinote, ar galite numesti svorio eidami gatve. Galite, užteks valandos kasdienių pasivaikščiojimų. Bet jei padidinsite laiką iki dviejų valandų, staiga paaiškės, kad kalorijos eina daug greičiau.

Taip, tai padaryti sunku. Ne visi turi dvi valandas per dieną, bet nebūtina kasdien taip ilgai vaikščioti. Du ar tris kartus per savaitę bus daugiau nei pakankamai.

Kodėl neapsunkinus ėjimo ant kojų nešiojant 2–5 kilogramų svarmenis? Jis taps daug sunkesnis, intensyvesnis, bet efektyvesnis. Papildomas svoris padės greičiau atsikratyti kilogramų.

Svorio metimas nuo rankų

Suliekninti rankas su kompresinėmis rankovėmis gali padėti pagerinti kraujotaką, sumažinti tinimą bei sustiprinti raumenis. Čia yra keletas patarimų, kaip tai padaryti:

  1. Pasirinkite tinkamas kompresines rankoves: Prieš pradedant bet kokį pratimų ar kompresinių rankovių naudojimo programą, pasitarkite su gydytoju ar fizinio aktyvumo specialistu. Jie gali padėti nustatyti tinkamas rankoves, atsižvelgiant į jūsų individualias poreikis.
  2. Atlikite specializuotus pratimus: Yra daug pratimų, kurie gali padėti sustiprinti rankų raumenis. Tai gali būti tiesioginiai pratimai, kuriais naudojamos rankos, arba įvairūs treniruokliai, kaip antai rankų hanteliai.
  3. Naudokite kompresines rankoves: Kai jau turite tinkamą kompresinę rankovę, naudokite ją kaip nurodyta. Paprastai jos dėvimos dienos metu, o jų efektyvumas priklauso nuo to, kaip ilgai jas dėvite ir kaip dažnai.
  4. Laikykitės sveiko gyvenimo būdo: Tai apima subalansuotą mitybą, pakankamą skysčių kiekį, pakankamai poilsio, vengiant per didelio streso ir rūkymo bei alkoholio vartojimo ribojimą.
  5. Nuolatinių pratimų programa: Svarbu turėti nuolatinius pratimus, kad palaikytumėte stiprias ir lankstias rankas. Tai gali būti viskas nuo paprastų rankų tempimų iki sudėtingesnių jėgos treniruočių.
  6. Kruopščiai sekti gydytojo nurodymus: Jei turite bet kokius rankų sveikatos sutrikimus ar traumas, būtinai sekti gydytojo nurodymus ir rekomendacijas.

Kompresinės rankovės gali būti naudingos pagerinant kraujotaką, tačiau svarbu turėti realistiškas lūkesčius ir laikytis sveiko gyvenimo būdo, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Prieš pradėdami naują treniruočių ar kompresinių rankovių programą, visada konsultuokitės su specialistu. Čia rasite e-orto.lt kompresinių rankovių katalogą →

Pabaigai

Vaikščiojimas gali sudeginti daugiau kalorijų. Tiesą sakant, nuėjus pusantro mylios sudeginama maždaug 100 kalorijų, priklausomai nuo jūsų lyties ir svorio. Norėdami padidinti ėjimo intensyvumą ir sudeginti dar daugiau kalorijų, išbandykite pėsčiųjų takus su kalvomis ar nedideliais įkalniais.

Kaip vaikščioti norint numesti svorio? Apskritai tai nesvarbu. Galite net pasivaikščioti savo keturkojį draugą.

Šaltinis: https://www.dimedium.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Lieknėjimas
Taip Pat Skaitykite