Biofitus

GRĮŽTI ATGAL
Gamintojas Biofitus
Pakuotė 90 kapsulių
biofitus.lt
Kaina nuo 24,30
Papildoma info Rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per dieną.
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Biofitus

Apie vitaminų sudėtį

Produkto sudėtyje esančios medžiagos padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Šių vitaminų plaukams pakuotės užteks 3 mėnesių vartojimo kursui.

 • Selenas – padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, padeda palaikyti normalią plaukų i nagų būklę.
 • Biotinas – padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą, normalią plaukų ir odos būklę.
 • Varis – padeda palaikyti normalią odos pigmentaciją ir normalią jungiamojo audinio būklę.
 • Cinkas – padeda palaikyti normalią plaukų, nagų ir odos būklę. Padeda palaikyti normalią angliavandenių apykaitą ir DNR sintezę
 • Kalcis – padeda palaikyti normalų virškinimo fermentų veikimą,  atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procesuose.
 • Magnis – padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, normalią energijos apykaitą, normalią baltymų sintezę ir atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.
 • Vitaminas C –  padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą. Taip pat padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
 • Vitaminas B2 – padeda palaikyti normalią energijos apykaitą,  normalią raudonųjų kraujo kūnelių būklę,i normalią odos būklę.
 • Geležis – padeda palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme, atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.
 • Jodas – padeda palaikyti normalią skydliaukės hormonų gamybą ir normalią skydliaukės veiklą.
 • Vitaminas D – padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje.

Biofitus: Natūralus Kelias į Sveiką Gyvenimą

Biofitus yra maisto papildas, kuris žengia žingsnį tolyn nuo įprastų sveikatos papildų. Kas juos išskiria iš kitų produktų? Tai natūralūs ingredientai ir itin platų spektrą teikiamų naudų.

Natūrali Sudėtis

Biofitus sudėtį sudaro rinkinys vitaminų ir mineralų, būtinų sveikam organizmui. Jame rasite biotiškai reikšmingų elementų, tokių kaip selenas, cinkas, geležis ir daugelis kitų. Tai natūralūs maisto komponentai, kurie padeda palaikyti normalią organizmo veiklą.

Plačios Naudos

Vienas didžiausių Biofitų privalumų yra jų plačios naudos. Šis produktas padeda palaikyti normalią plaukų ir nagų būklę, prisideda prie odos sveikatos ir netgi palaiko energijos apykaitą organizme. Tai puikus būdas užtikrinti, kad jūsų kūnas gauna visus būtinus elementus jūsų kasdieniam gerovei.

Patogumas ir Efektyvumas

Biofitai yra lengvai suvartojami, todėl jie papildo jūsų kasdieninę mitybą be jokio didelio vargo. Dėl to jūs galite jaustis geriau, nesvarbu, ar esate užimtas profesionalas, ar tiesiog siekiate pagerinti savo sveikatą.

Biofitai yra natūralus kelias į sveiką gyvenimą. Jie padeda organizmui gauti būtinų maistinių medžiagų ir išlikti stipriam bei energingam. Tai puikus pasirinkimas norintiems pagerinti savo gyvenimo kokybę natūraliu ir efektyviu būdu.

Kas yra biotiškai reikšmingi elementai

Biotiškai reikšmingi elementai (angliškai „essential elements” arba „essential minerals”) yra mineralai, kurie yra būtini organizmo sveikatai ir normaliai veiklai. Šie elementai turi būti įtraukti į mitybą, nes organizmas negali juos sintetinti ir turi gauti juos iš išorės per maistą arba papildus. Biotiškai reikšmingi elementai yra svarbūs daugeliui biocheminių procesų organizme.

Šie elementai gali būti suskirstyti į dvi pagrindines grupes:

 1. Makroelementai: Tai elementai, kurių organizmas reikalauja dideliais kiekiais. Šios grupės elementai apima kalcį, fosforą, magnį, kalį, natrį, chlorą ir sierą. Šie makroelementai yra būtini normaliai organizmo struktūrai, raumenų susitraukimams, nervų perdavimui ir kitoms pagrindinėms funkcijoms.
 2. Mikroelementai: Tai elementai, kurių organizmas reikalauja mažais kiekiais. Šios grupės elementai apima geležį, cinką, varį, seleną, chromą, jodą, manganą ir daugelį kitų. Mikroelementai yra būtini tam tikriems fermentų veikimams, hormonų gamybai, antioksidacinėms apsaugos sistemoms ir kitoms biocheminėms reakcijoms organizme.

Biotiškai reikšmingi elementai yra esminiai žmogaus mitybai ir sveikatai. Trūkumas ar perteklius šių elementų gali sukelti įvairių sveikatos problemų, todėl svarbu įtraukti įvairų ir subalansuotą maistą, kad būtų užtikrinta, jog organizmas gauna visus reikalingus mikro- ir makroelementus.

Atsiliepimas iš mūsų skaitytojo:

Citata:

„Sveiki, aš esu Jonas, paprastas žmogus, kuris nori pasidalinti savo nuotykiais su naujuoju maisto papildu, apie kurį išgirdau – Biofituss.

Kai pirmą kartą išgirdau apie Biofitus, aš net nežinojau, ką tiksliai tikėtis. Tai buvo naujovė mano sveikatos rūpesčiuose, ir aš buvau smalsus, ar tai tikrai gali padėti. Būdamas įsitikinęs, kad mūsų sveikata yra svarbiausia, aš nusprendžiau išbandyti šį produktą.

Tai, kas mane nustebino, tai produktų sudėtis. Žinote, aš niekada anksčiau nesu žiūrėjęs į tai, ką aš valgau, todėl supratau, kad man trūksta tam tikrų svarbių medžiagų. Po kelių savaičių naudojimo, aš pradėjau jausti skirtumą – mano plaukai atrodė stipresni, o oda buvo sveikesnė. Tai tikrai buvo malonu pastebėti.

Kita didelė nauda buvo patogumas. Biofitai yra lengvai suvartojami, todėl tai nesudaro jokių papildomų rūpesčių mano dienos rutinoje. Man nereikia atlikti jokių sudėtingų pokyčių savo gyvenime – viskas, ką turėjau daryti, tai kasdien gerti vieną dozę.

Svarbiausia yra tai, kad aš jaučiuosi geriau. Tikrai negaliu sakyti, kad Biofitai yra stebuklingas gynimo nuo visų ligų vaistas, bet jie tikrai padeda mano kūnui jaustis geriau ir sveikiau. Tai yra mano kelias į sveikesnį gyvenimą, ir aš džiaugiuosi, kad jį pasirinkau.”