Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas Santariškių g. 2
852365010
santa.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Pirmasis Santaros klinikų skyrius buvo atidarytas 1980 metais. Santaroje yra vykdomas ne tik pacientų gydymas, tačiau ir studentų, rezidentų mokymas, gydytojų tobulinimas. Čia susijungia mokslas su praktika, šiuolaikinė vadyba ir informaciniai technologijų sprendimai.

Santaros klinikose pagalbą teikia aukščiausios kvalifikacijos gydytojai, kurie nuolat mokosi ir tobulėja, bei patys vykdo pedagoginį darbą. Išvis dirba 1665 gydytojai ir 2202 slaugytojai ir kiti specialistai turintys aukštą kvalifikaciją. 350 profesoriaus ir daktaro laipsnį turintys medikai teikia aukščiausio lygio pagalbą savo pacientams kasdien.

Kokios paslaugos teikiamos Santaros klinikose?

Santaros klinikose rasite slaugos ir reabilitacijos paslaugas, kurios svarbios po sunkių ligų, operacijų ar fizinės negalios atveju. Čia gydomi ne tik Lietuvos Respublikos, bet ir užsienio šalių piliečiai, kurie vis dažniau renkasi Santaros klinikas dėl kvalifikuotos, šiuolaikiškos, aukščiausius Europos reikalavimus atitinkančios medicinos pagalbos

vilniaus universiteto ligonine santaros klinika

Santaros klinikose esantys centrai

Santaros klinikose apstu centrų, kuriuose teikiamos paslaugos skirtingų poreikių turintiems tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Trumpai apie kai kuriuos iš jų.

Akių ligų centras

Čia ne tik gydomos akių ligos, tačiau ir vykdoma akademinė ir mokslo veikla, ruošiami nauji akių gydytojai. Tai padalinys, kuriame nuolat tobulėjama, ko pasekoje yra išgydomi vis sunkesni akių ligų atvejai.

Akušerijos ir ginekologijos skyrius

Tai vienas svarbiausių akušerijos ir ginekologijos padalinių Lietuvoje, kadangi čia teikiamos ne tik aukščiausio lygio gydymo paslaugos, tačiau vykdoma ir mokslinė bei mokymo veikla. Šiame skyriuje sprendžiamos sudėtingiausios sveikatos problemos, kurioms reikalinga daugiadalykė medikų komanda.

Anesteziologijos, intensyviosios terapijos ir skausmo gydymo centras

Šis padalinys teikia aukščiausios kokybės anesteziologijos, skausmo gydymo ir intensyviosios terapijos paslaugas, grindžiamas naujausiomis medicinos technologijomis, mokslu bei praktika.

Ausų, nosies, gerklės ligų centras 

Pacientams užtikrinama galimybė gauti moderniausią ausų, nosies ir gerklės ligų ištyrimą bei gydymą ir visa tai dėka naujausių diagnostikos ir tyrimo būdų bei pažangiausių gydymo metodikų. Galima pasidžiaugti, jog čia ne tik atliekamos visos rekonstrukcinės operacijos skirtos pagerinti klausą, bet taip pat tai stambiausias kochlearinės implantacijos ir ausies chirurgijos centras Baltijos šalyse. 

Dermatovenerologijos centras

Šiame centre teikiamos aukščiausio lygio dermatovenorologinė pagalba tiek šalies, tiek ir užsienio pacientams. Čia diagnozuojamos ir gydomos odos ir gleivinių ligos bei lytiškai plintančios infekcijos. Kaip ir kituose centruose, taip ir čia vykdoma mokslinė ir pedagoginė veikla. 

Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centras (HOTC) 

Tai pats didžiausias hematologijos, onkologijos bei mokslo tyrimų centras visoje Lietuvoje, kuriame taip pat gydomi kraujo bei onkologinėmis ligomis sergantys pacientai. Čia taikomos moderniausios diagnostikos ir gydymo technologijos ir teikiamos plataus spektro ambulatorinės bei stacionarinės paslaugos. 

Hepatologijos, gastroenterologijos ir dietologijos centras

Čia taikydami naujausius šiuolaikinius diagnostikos bei gydymo metodus dirba aukščiausios kvalifikacijos gydytojai gastroenterologai, hepatologai bei dietologai.

Kiti centrai Santaros klinikose

vilniaus universiteto ligoninė santaros klinikos procedūros

 • Endokrinologijos centras 
 • Infekcinių ligų centras
 • Kardiologijos ir angiologijos centras
 • Kraujagyslių rekonstrukcinės ir endovaskulinės chirurgijos centras
 • Laboratorinės medicinos centras
 • Reumatologijos centras ir kt.

Vaikų sveikatai gerinti skirti centrai Santaros klinikose

Verta pažymėti, jog Santaros klinikose gausu centrų ne tik bendrai visiems pacientams, bet ir atskirai vien tik vaikams:

 • Vaikų chirurgijos, ortopedijos ir traumatologijos centras
 • Pediatrijos
 • Vaikų onkohematologijos centras
 • Vaikų skubios medicinos, intensyviosios terapijos ir anesteziologijos centras
 • Neontologijos centras
 • Medicininės reabilitacijos paslaugas teikia net du padaliniai
 • Vaiko raidos centras

Pabaigai

VUL Santaros klinikose tiek kiekvienas Lietuvos pilietis, tiek ir užsienio šalių piliečiai prireikus gauna aukščiausio lygio paslaugas padedančias atgauti jėgas ir sveikatą, kad ir kas nutiktų.