Archives

Noriu Judėti

Klinikos tikslas, kad Jūsų ir Jūsų judesių nevaržytų apribojimai ir galėtumėte dalyvauti visose savo gyvenimo ir laisvalaikio veiklose pasitikėdami savo kūnu. Klinikoje dirba profesionalių kinziterapeutų šeima (Ričardas ir Ieva), kurie įkūrė kineziterapijos kliniką “Noriu judėti”.

Aktyvus Judėjimas

Gydymo ir sveikatinimo procesai derinami ir papildo vienas kitą. Baigus gydymo planą, atsiranda galimybė toliau siekti geresnių sveikatos rezultatų dalyvaujant sveikatingumo grupėse. Konsultacijų metu suteikiama individualių procedūrų, o kuriamas išsamus gydymo planas. Visas šis procesas vyksta su nuolatine gydytojų ir terapeutų koordinacija.

Osteomedika

Klinika naudoja naujausias mokslo praktikas ir kompleksinius gydymo metodus, siekdama sumažinti skausmą ir atnešti pacientams šypsenas. Kiekvieno paciento atvejis yra unikalus, todėl specialistai individualiai pritaiko gydymo planą, remdamiesi biomechaniniais ir fiziologiniais tyrimais.

Sveikatos sala

Klinika, kurioje dirba savo srities profesionalai. Jų tikslas – sveikas ir funkcionalus stuburas. Diagnozuoja jo negalavimų priežastis, padeda neutralizuoti pasekmes ir moko gyventi be nugaros skausmo.

Funkcinės terapijos centras

Klinikoje dirba kineziterapeutai, kurie lyderiai padeda pacientams išvengti arba įveikti judėjimo aparato sutrikimus ir ligas. Jų metodai yra grindžiami mokslu ir skirti įvertinti bei gydyti nugaros, kaklo, stuburo problemas, įskaitant išvaržas, skoliozę ir laikysenos sutrikimus.

Unomeda

Unomeda Klinika specialistai atsižvelgia į paciento poreikius ir nuostatas, siekiant suteikti efektyviausią gydymo būdą.

Artro klinika

ARTRO klinika įkurta siekiant padėti žmonėms, turintiems sąnarių problemų. Klinikoje konsultuoja savo srities profesionalai, kurių tikslas- suteikti laisvę judėti be skausmo.

Aklinika

Šeimos ir diagnostinė klinika Kaune. Šeimos medicina, konsultacijos, diagnostiniai tyrimai, gydymas.

LSMU Kauno Klinikų Ortopedijos traumatologijos klinika

Tai daugiaprofilinis, specialiai pritaikytas ir įrengtas pagal šiuolaikinius reikalavimus, aukščiausio lygio traumos gydymo centras Lietuvoje. Šis centras aprūpintas naujausia technika ir aparatūra, kad traumuotiems ligoniams būtų galima suteikti visą spektrą šiuolaikinių paslaugų.

Gijos Klinikos

Gijos Klinikos- lyderiaujanti klinika sporto medicinos srityje. Konsultuoja savo sričių profesionalai, kurie tyrimus ir diagnostiką atlieka pasitelkiant moderniausias technologijas.

NordClinic

„Nordclinic“ – pažangi medicina, keičianti gyvenimus.

Rezus Klinika Vilniuje

Rezus klinika teikia plataus spektro gydymą, siekant užtikrinti aukščiausio lygio medicinos paslaugas ir užtikrinti kiekvieno kliento gerovę.

PesPlanus

Jau daugiau kaip 10 metų klinika padeda visiems, kurie susiduria su skausmais, reabilituojantis po traumų bei siekiantiems palaikyti sveiką kūną ir išvengti traumų.

Ortopro: Ortopedijos Centras

Ortopro gamina ir pritaiko individualius ortopedinius gaminius visoje Lietuvoje bei eksportuoja į kitas šalis, siuva individualią ortopedinę avalynę tiek vaikams, tiek suaugusiems. Taip pat teikia aukštos kvalifikacijos specialistų konsutacijas ir gydymą.

Gerovės Klinika

Gerovės klinikos pašaukimas yra skleisti gerovės jausmą, kuris apima ne tik numalšinus fizinį skausmą ar išsprendus sveikatos problemas, bet ir sukūrus ryšį su specialistais.

VUL Santaros Klinikos Chirurgijos centras

VUL Santaros klinikų Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centras yra pirmasis Baltijos šalyse įkurtas plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos padalinys, kuriame pacientams teikiama skubi ir planinė pagalba, atliekamos sudėtingos operacijos.

Ortopedijos Centras

Ortopedijos centras yra vienas iš ortopedijos technikos priemonių ir paslaugų teikimo lyderių Lietuvoje, kuris teikia aukštos kvalifikacijos specialistų konsultacijas, atlieka išsamų ištyrimą bei diagnozės nustatymą.

InnMed klinika

InnMed klinikoje konsultuoja patyrę gydytojai- profesionalai, kurie teikia ypatingą ir subtilų dėmesį kiekvienam pacientui, naudojant efektyvius ir veiksmingus gydymo metodus.

UnaVita Klinika

Klinika UnaVita įkurta siekiant sudaryti pačias palankiausias sąlygas visiems asmenims rūpintis savo ir artimųjų sveikata. Klinikoje dirba aukščiausios kvalifikacijos bei patyrusių gydytojų komanda, jų tarpe ir gydytojai mamologai.

Affidea Klinika Vilniuje

Affidea misija yra su atsidavimu teikti pažangiausias ir tiksliausias diagnostikos paslaugas, kokybišką gydymą ir išskirtinę paciento patirtį.