Archives

Šypsenos Akademija

„Šypsenos Akademija“ – tai Vilniuje ir Kaune veikianti Odontologijos klinika kuri kartu veikia kaip tyrimų laboratorija. Klinikoje yra teikiamas platus spektras odontologinių, diagnostinių ir kitų medicininių paslaugų.

Altamedica

„Altamedica“ klinikoje Lašo g. kiekvienas žmogus ras visas reikiamas, aukščiausios klasės medicinos paslaugas. Čia dirba tik kvalifikuoti gydytojai ir slaugytojai kurie visuomet tinkamai pakonsultuoja pacientus ir uoliai dirba tam, kad numatyti ligas kurių būtų galima išvengti ateityje.

Synlab

„SYNLAB“ – tai tarptautinis laboratorijų ir tyrimų centrų tinklas veikiantis 4 kontinentuose ir daugiau nei 36 šalyse, kurio misija apjungti įstaigas atliekančias medicininius tyrimus žmonėms, gyvūnams ir mūsų aplinkai.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ – tai viena iš moderniausių tyriamosios medicinos klinikų Lietuvoje įkurta dar 1995 metais, remiantis moderniausių Europos ir Šiaurės Amerikos įstaigų pavyzdžiais.

Medicina Practica

 „Medicina practica“ laboratorija – tai privati medicininių tyrimų laboratorija įkurta Vilniuje, 2000 m. Įmonės veiklos principai – naujausių tyrimų technologijų taikymas, atidumas detalėms bei inovatyvūs sprendimai.

Affidea

„Affidea“ – tai įmonių grupė teikianti šeimos gydytojų ir gydytojų–specialistų konsultacijas, laboratorinius tyrimus, instrumentinius tyrimus, sporto medicinos ir kitas sveikatos priežiūros paslaugas.

Rezus

„Rezus.lt“ – tyrimų centras teikiantis įvairias medicinos ir laboratorines paslaugas, gydytojų specialistų konsultacijas įvairiais klausimais.

Endemik

Aukščiausio lygio diagnostikos centras Vilniuje kurio pagrindinė specializacija yra ligų profilaktikos, diagnostiniai tyrimai ir imunoprofilaktika.

Antėja

Vilniuje ir kituose miestuose esantis diagnostinis centras atliekantis kraujo, šlapimo, nuograndų ir kitus tyrimus.

Linas Zaleckas

Daktaras Linas Zaleckas yra veido ir žandikaulių chirurgas, medicinos mokslų daktaras. Kur dirba? Linas Zaleckas dirba odontologijos klinikoje Domus Dentes → Jo specializacija

Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika

Žalgirio klinikoje siekiama teikti saugias, kokybiškas, pažangiausiomis mokslo ir technologijų žiniomis grindžiamas sveikatos priežiūros paslaugas, kurios ne tik atitiktų pacientų poreikius ir lūkesčius,

Baltijos – Amerikos klinika

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika buvo įkurta dar 1993 metais ir buvo viena iš pirmųjų privačių klinikų visoje Lietuvoje. Ši klinika įsikūrusi ramioje

„Northway“ medicinos centrai

„Northway“ medicinos centrai teikia kompleksinės medicinos, reabilitacijos, chirurgijos ir sveikatingumo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek ir Didžiojoje Britanijoje. Šie medicinos centrai įsikūrę Vilniuje, Klaipėdoje,

Kauno klinikos

Kauno klinikos buvo įrengtos pagal pažangiausius medicinos reikalavimus ir išliko lyderiais medicinos srityje ligi šiol. Čia išlaikoma pirminė Klinikų paskirtis, kai yra gydoma

Kardiolitos klinikos

Yra net 29 Kardiolitos klinikos centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose, kur dirba net 350 gydytojų, kurie yra vieni geriausių Lietuvoje. Išvis suteikiama

Domus dentes

Odontologijos klinika „Domus Dentes“ – be jokios abejonės, viena iš labiausiai patyrusių visoje Lietuvoje. Profesionalų komanda įsikūrusi Vilniuje, Žvėryno mikrorajone, savo duris pravėrė dar 2000 metais ir nuo to laiko sėkmingai teikia įvairias odontologijos paslaugas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jų pagrindinis tikslas – paslaugų kokybe ir personalo aptarnavimu patenkintas klientas, nesvarbu su kokia odontologine problema jis būtų susidūręs.

Estetus klinika

2010 metais įkurta „Estetus klinika“ – tai profesionali grožio specialistų komanda savo padalinius turinti Vilniuje ir Kaune. Patyrusi komanda yra sudaryta iš ilgus metus grožio srityje dirbančių gydytojų bei specialistų kurie turi ne tik didelį žinių bagažą, tačiau kartu nuolat domisi ir integruoja didžiausias grožio srities naujienas savo paslaugų teikime

Oblaka beauty salon

Oblaka beauty salon – tai ne tik grožio procedūrų, tačiau ir kosmetologijos bei medicinos centras teikiantis itin platų paslaugų spektrą. Čia klientai gali kreiptis dėl LPG masažo, dermatologijos, plaukų šalinimo lazeriu, ar estetinių injekcijų paslaugų. Ilgametė patirtis ir naujausia rinkoje technika, užtikrina, jog po apsilankymo salone, jūs atrodysite puikiai ir nebeturėsite eikvoti savo jėgų bei laiko kasdienėms procedūroms.

Biofirst klinika

Biofirst klinika – viena iš seniausių ir daugiausiai patirties turinčių grožio procedūras atliekančių klinikų visoje šalyje. Čia galima kreiptis ne tik profesionalioms konsultacijoms, tačiau ir diagnostikai, lazerinio gydymo bei grožinėms procedūroms. Ilgametė gydotojų komandos patirtis užtikrina, jog klinika yra viena iš lyderiaujančių Lietuvoje.