Vilniaus Kardiolitos Klinikos

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas P. Baublio g. 2
+37062033383
www.kardiolitosklinikos.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Kardiolitos klinikose dirba vieni geriausių gydytojų Lietuvoje. Tai vienus geriausių gydytojų Lietuvoje subūręs klinikų tinklas, jungiantis tris Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną ir Šiaulius. Plati geografinė tinklo sklaida suteikia galimybes gauti paslaugas visiems Lietuvos gyventojams. 

Klinikose dirba geriausi Lietuvos medikai – gydytojus specialistai, šeimos gydytojai, slaugytojai. Šiuo metu „Kardiolitos klinikų“ tinkle dirba apie 700 savo srities ekspertų, nuolat stebinčių pasaulines tendencijas bei keliančių kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje.

Kardiolitos klinikose teikiamos įvairios paslaugos , tokios kaip ligų prevencija ir profilaktika,  sudėtingi chirurginiai gydymai bei reabilitacija. Taip pat yra atliekami išsamūs ir tikslūs instrumentiniai bei laboratoriniai tyrimai, kurie  leidžia diagnozuoti net sudėtingiausias ligas. Ypatingas dėmesys klinikose yra skiriamas minimaliai invazinėms operacijoms, tausojančioms žmogaus organizmą.

Pagrindinės klinikų vertybės yra  profesionalumas, atsakingumas, lankstumas ir dinamiškumas,  o didžiausia klinikų stiprybė – darni komanda bei bendradarbiavimas su pacientu.