Ortopro: Ortopedijos Centras

GRĮŽTI ATGAL
Miestas Vilnius
Adresas Žemaitės g. 21
+37052159080
ortopro.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Ortopro yra bene didžiausia specializuota ortopedijos klinika Vilniuje , kurią per mėnesį aplanko maždaug 800 pacientų. Klinika yra pasirašiusi sutartį su Valstybine ligonių kasa (VLK). Tai reiškia, kad ortopedų-traumatologų, vaikų ortopedų-traumatologų ir kitų specialistų paslaugas visiems turintiems šeimos gydytojo siuntimą kompensuoja valstybė.

Klinika gamina ir pritaiko individualius ortopedinius gaminius visoje Lietuvoje bei eksportuoja į kitas šalis, siuva individualią ortopedinę avalynę tiek vaikams, tiek suaugusiems.  Joje konsultuoja aukštą kvalifikaciją turintys gydytojai specialistai: ortopedai-traumatologai, vaikų ortopedai-traumatologai, kraujagyslių chirurgai, neurochirurgai, neurologai, vaikų chirurgai ir kineziterapeutai.

Visi šie gydytojai turi sukaupę ilgametę patirtį dirbant su įvairaus sudėtingumo ligomis. Visa jų patirtis, įgytos kvalifikacijos ir žinios leidžia užtikrinti, kad pacientai, apsilankę klinikoje, gautų tik aukščiausios kokybės paslaugas ir konsultacijas.