Injekcinės procedūros estetinėje medicinoje: daugiau nei botoksas

Injekcinės procedūros estetinėje medicinoje

Grožio sektorius turtingas pačių įvairiausių procedūrų, tarp kurių itin populiarios įvairios injekcijos. Ir nors labai dažnai linksniuojamas botokso pavadinimas, injekcijų estetinės medicinos sektoriuje yra kur kas daugiau ir įvairesnių.

Autoriebalų injekcijos

Tai injekcijos, kurioms, kaip pavadinimas leidžia nuspėti, naudojami savi riebalai. Šios GK klinikos paslaugos leidžia koreguoti tam tikrus defektus ar išryškinti privalumus, suteikti apimties, paslėpti raukšleles bus natūralus, o ilgalaikis efektas garantuotas. Didelis privalumas ir tas, jog naudojant savus riebalus išvengiama alerginių reakcijų ar organizmo atmetimo reakcijos.

Audinių užpildai

Jau maždaug dešimtmetį Lietuvoje sėkmingai naudojami audinių užpildai estetinėje dermatologijoje labai paklausūs. Jie naudojami lūpoms paputlinti, jų formą koreguoti, užpildyti kai kurias veido raukšleles, koreguoti veido formą ir kt.

Beje, tokie užpildai ne tik suteikia apimties ir išlygina smulkias raukšleles, tačiau drauge ir stimuliuoja kolageno skaidulų susidarymą.

Hialurono rūgšties injekcijos

Šių injekcijų pagrindą, kaip nesunku nuspėti, sudaro hialurono rūgštis, kuri padeda audiniuose palaikyti drėgmę, dėl ko oda atrodo pridrėkinta, elastinga bei sveika. Hialurono injekcijos yra puiki pagalba mūsų audiniams, mat padeda jiems atsinaujinti, išlaikyti drėgmę, stangrumą. Šios injekcijos labai dažnai pasirenkamos veido kontūro formavimui, pavyzdžiui, jei yra poreikis paryškinti smakrą, padaryti jį išraiškingesnį, ar išryškinti skruostikaulius.

Botulino injekcijos

Žinoma, kalbant apie injekcijas būtina paminėti ir botuliną, daugelio dar vadinamą botoksu. Pasitelkę šias injekcijas mimikos raukšlelių atsikratysite labai greitai ir itin efektyviai. Šių injekcijų skirtumas tas, kad jos ne užpildo raukšleles, išlygindamos odą, tačiau užkerta kelią veido raumenims daryti tam tikrus judesius, dėl kurių atsiranda mimikos raukšlės.

Mezoterapija

Dar viena labai populiari procedūra, kurios metu plonytėmis adatėlėmis į problemines vietas suleidžiami preparatai, sudaryti iš įvairių veikliųjų medžiagų, pavyzdžiui, vitaminų, aminorūgščių, mineralinių medžiagų ar kitų. Šie veikliųjų medžiagų deriniai gali padėti išsausėjusiai odai ir ją efektyviai drėkinti, papilkėjusiai, pavargusiai odai suteikti skaistumo, o esant smulkioms raukšlelėms jas užpildyti ir odai suteikti lygumo. Negana to, mezoterapija prisideda ir prie odos elastingumo, gali pagelbėti, jei diskomfortą kelia strijos, celiulitas ar panašios odos problemos.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Grožis
Taip Pat Skaitykite